Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Szalone podarunki

Artykuły - strona główna

Urodziny są jednym z najpogodniejszych dni w ciągu całego roku. Każda osoba a w zwłaszcza dzieci czekają na nie z utęsknieniem przez cały rok. W tym dniu jesteśmy najważniejsi, cała uwaga skupiona jest na nas. Czeka wówczas na nas bardzo dobry tort ze świeczkami które należy zdmuchnąć. Obecni goście odśpiewują „Sto lat” i otrzymujemy bardzo dużo życzeń oraz bardzo dużo prezentów.
tort urodzinowy
Author: NatalieMaynor
Source: http://www.flickr.com
Nowy prezent na urodziny a w sumie jego wybór nie należy do banalnych zadań. Rzeczywiście trudno jest zakupić komuś coś, co rzeczywiście bardzo mu się spodoba i będzie przydatne. Można powiedzieć, że w czasach PRL-ułatwiej było zakupić jakiś fajny podarunek niż w aktualnych czasach, gdy regały w supermarketach zawalone są rozmaitymi produktami a my sami mamy zwiększone wymagania, co do upominków. W momencie, kiedy został już wykorzystany cały wachlarz pomysłów na tradycyjne upominki może warto skusić się na jakiś oryginalny i wyjątkowy prezent. Może to być na przykład tak nazywany podarunek – przeżycie. Takie miłe przeżycie można przeżyć przykładowo, gdy w prezencie dostanie się lot szybowcem.Nieprawdopodobnie jest szybować w powietrzu, obserwować z góry niezwykłe widoki i delektować się błogą chwilą. Można przez moment poczuć się wolnym jak ptak, pod warunkiem, że nie posiada się lęku wysokości. Na pewno będzie to niesamowita przygoda. Także takie swobodne żeglowanie (Kurs jachtowego sternika morskiego) w powietrzu umożliwia nam lot balonem (tutaj je kupisz).
balon w chmurach
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Jest to ekskluzywna podniebna przygoda romantycznym statkiem powietrznym, który bezszelestnie wznosi się do góry. Może to być zarówno fantastyczny podarunek urodzinowy, ale także perfekcyjny pomysł na przykład na prezent na rocznicę ślubu. Zapewne bardzo przyjemnie i romantycznie jest we dwoje podziwiać cudowne krajobrazy, poczuć wyrazisty zapach lasu, w momencie, kiedy nad nim przefruwamy.

Niestety zarówno jeden jak i drugi rodzaj prezentu nie należy do tanich. Innym niezwykłym pomysłem na podarunek dla osób, które kochają latać jest kurs paralotniarstwa. Latanie tym stosunkowo młodym wynalazkiem zaliczane jest do najprzyjemniejszych doznań w sportach podniebnych.