Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Nie powinno się bagatelizować przykrych symptomów, bo mogą mówić o groźnych schorzeniach

Artykuły - strona główna

Lekceważenie nagłych symptomów chorobowych może nieść znaczące konsekwencje. Niejednokrotnie przez takie działanie można doprowadzić do groźnych schorzeń albo stanów stanowiących zagrożenie dla życia.


W przypadku, jeżeli doskwierają bóle brzucha, lepiej zgłosić się do doktora, gdyż to może być zapalenie (zobacz zapalenie spojówek krople) trzustki.


warzywa
Author: Melvin "Buddy" Baker
Source: http://www.flickr.com
Trzustka to bardzo ważny narząd


Trzustka jest bardzo ważnym narządem, którego właściwe działanie oddziałuje na funkcjonowanie wielu układów oraz narządów. Niestety także trzustka bywa atakowana przez liczne choroby. Choroby trzustki trzustka - choroby mogą powodować znaczące zmiany w funkcjonowaniu całego organizmu, zatem warto dbać o jej kondycję. Jedną z częściej występujących chorób tego narządu jest ostre zapalenie trzustki, które objawia się w postaci bardzo mocnych bóli nadbrzusza. Ostre zapalenie trzustki musi być leczone szpitalnie. Zapalenie trzustki może mieć także postać przewlekłą. W przypadku tej choroby pacjenci zazwyczaj borykają się z biegunkami i wymiotami, dosyć znacząco też chudną.


Czym spowodowane są choroby trzustki - kreontravix.pl?


W licznych przypadkach choroba trzustki powodowana bywa nadużywaniem alkoholu, lecz w niektórych przypadkach odpowiadają inne przebyte schorzenia, jak przykładowo świnka lub zażywane leki.sprawdź szczegóły usg nowa huta usg nowa hutaW wypadku trzustki zdarzają się także nowotwory pochodzące z komórek beta. W podanym przypadku wykorzystuje się usunięcie guza, co eliminuje chorobę.


Bóli powiązanych z jamą brzuszną nie wolno lekceważyć, szczególnie kiedy są wyjątkowo uporczywe, długo trwają lub objawiają się niespodziewanie i bardzo mocno. W takim wypadku lepiej natychmiast jechać do lekarza albo wezwać ambulans.