Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Skuteczny sposób na intymne dolegliwości pań

Artykuły - strona główna

Sporo kobiet boryka się z dolegliwościami okolicy intymnej. Najczęściej są one efektem upływającego czasu lub chorób. Na szczęście współczesna medycyna proponuje skuteczne wyjście z tej sytuacji.


Dobroczynne właściwości żółtego sera
Author: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska
Source: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska
Pomimo generalnie rosnącej otwartości naszego społeczeństwa nadal ciągu istnieje parę spraw, o których się nie rozmawia.


Słyniemy ze otwartego rozprawiania o dolegliwościach chorobowych, zarzucamy innych swoimi objawami, rozmawiamy o różnorakich sposobach leczenia, wymieniamy się doświadczeniem. Jednak o niektórych wstydzimy się mówić nawet personelowi medycznemu. Doskonałym przykładem jest tutaj nietrzymanie moczu – przypadłość, jaka bardzo często przytrafia się kobietom. Jest to fizjologicznie warunkowane: w miarę upływu czasu mięśnie odpowiedzialne za trzymanie w doskonałej kondycji ujścia pęcherza moczowego tracą swoją siłę, zaczynają się rozluźniać. To całkowicie normalne zjawisko, jakie dotyka większości pań, nie ma powodów do wstydu. Te dolegliwości mają również kobiety po ciężkich porodach albo te, które ucierpiały wskutek powikłań po pewnych chorobach. Czasem starczy pójście do fizjoterapeuty, jaki nauczy nas specjalnych ćwiczeń, poprzez które nasze mięśnie odzyskują dawną sprawność. Jednak czasami ćwiczenia nie wystarczą i niezbędne staje się laserowe leczenie nietrzymania moczu. Co to jest? To zastosowanie innowacyjnych technik w w procesie leczenia.


Współcześnie wiele klinik proponuje skorzystanie z urządzeń, które są cudem techniki. Zaliczyć do nich można laser MonaLisa Touch ( Centrum). Ta maszyna sprawia, że wiele pań mogło na na zawsze pożegnać się wstydliwym problemem, jaki był dla nich codziennością. Starczy parę zabiegów, by zauważyć zachwycające efekty. Dzięki temu urządzeniu laserowe leczenie nietrzymania moczu jest niezwykle efektywnym zabiegiem, niemalże bezbolesnym oraz takim, na który praktycznie każda kobieta może sobie pozwolić – znanych jest tylko kilka przeciwwskazań. Laser MonaLisa Touch jest bardzo bezpieczny: nie prowadzi do powstania uszkodzeń tkanek, umożliwia działanie w dokładnie określonym miejscu, a jego głowica ma bardzo małe gabaryty, co jest bardzo komfortowe dla pacjentek.

Może zainteresują Cię też podobne wątki (http://www.novamedis.pl/nietolerancje-pokarmowe/) na omawiany wątek? Jeżeli tak, to przejrzyj je i uzyskaj inne dane na to zagadnienie.

Warto zainwestować w swoje zdrowie intymne. Skutki działania tego lasera z pewnością spełniają wszystkie potrzeby. Warto spróbować polepszyć swoje zdrowie. Czytaj tu: skuteczne laserowe leczenie nietrzymania moczu.