Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Waginoplastyka jest obecnie niezwykle popularnym zabiegiem poprawiającym jakość życia intymnego

Artykuły - strona główna

Chirurgia estetyczna okolic intymnych jest ostatnio bardzo popularna. Na rozmaite zabiegi decyduje się mnóstwo pań, które chcą czerpać większą radość ze zbliżeń oraz poczuć się pewniej we własnym ciele.


Obecnie waginoplastyka jest niesłychanie popularnym zabiegiem.
Wybiera ją dużo pań, które są po porodzie i pragną ponownie w pełni czerpać radość z seksu. Sam zabieg polega na zwężeniu wejścia do pochwy, jest to niesłychanie istotne, ponieważ urodzenie dziecka może spowodować różne niemiłe zmiany, które bardzo wpływają na doznania podczas zbliżeń. Operacja plastyczna pochwy jest zabiegiem raczej łatwym, jednakże nie poleca się go kobietom, które chcą znów zajść w ciążę, chorują na nowotwór albo mają problemy z krzepnięciem krwi.

Interesujący tekst, nie sądzisz? Jeżeli więc chcesz poznać podobny materiał, sprawdź koniecznie (http://www.spabaltica.pl/pl/odchudzanie-strefa-figury) co dla Ciebie mamy, to również może Ci się spodobać.

Operację znajdziesz tutaj - Szczegóły na stronie estetyka-intymna.pl. Przed zabiegiem trzeba zrobić normalne badania.


waginoplastyka
Source: pixabay.com


Jeżeli interesuje nas waginoplastyka, to dobrym rozwiązaniem będzie zaglądnięcie do sieci - na przykład tutaj waginoplastyka - sprawdź ceny.. Starczy uruchomić wyszukiwarkę oraz wpisać właściwe hasło, by otrzymać bardzo wiele wartościowych wyników z adresami klinik, które przeprowadzają te zabiegi. Warto pamiętać, iż operacja plastyczna pochwy jest obciążona ryzykiem powikłań, jednak jest ono dość małe. Najpowszechniejszym problemem po zabiegu może być infekcja, więc należy przestrzegać higieny, aby temu zapobiec. Na ogół pacjentki dochodzą do zdrowia po około sześciu tygodniach. W tym okresie należy powstrzymać się od uprawiania seksu.
Badania pokazują, iż większość kobiet jest zadowolona z efektów tej operacji. Panie czują znaczącą poprawę jaKości doznań seksualnych i czują się piękniejsze.