Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

W jakiej sytuacji iść do gatrologa?

Artykuły - strona główna

jesteśmy na etapie kolejnej rewolty – technologicznej. Kto tak nie twierdzi niech przeprowadzi sobie nieskomplikowany test: porówna świat sprzed panowania Internetu do tego, co mamy dzisiaj. Skok cywilizacyjny, który tak na serio zaczęła era pecetów ma też własne mroczne strony. najbardziej przerażająca z nich to zastąpienie istotę ludzką przez robota.


Na samą myśl kojarzą się filmy rodem z sci-fi z Terminatorem na czele. Oto żyjemy w świecie, który został zagarnięty przez maszyny, a samozwańczy rebelianci wysyłają w przeszłość żołnierza, który ocali przyszłego lidera powstania przeciwko maszynom. Źli też wysyłają swojego super robota, ale do zniszczenia tego dobrego w zarodku… to mała dygresja, każdy kto widział to w latach 80. nie przypuszczał, iż tego typu, powiedzmy nierealne tematy, obecnie staną się czymś, co powoli nadchodzi.

rankinglekarzy
Author: rankinglekarzy
No dobra, może nie będzie tak negatywnie.

Podoba Ci się tego rodzaju wpis? Jeśli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij najpierw tu - ta witryna klinika kręgosłupa poznań również z pewnością wpadnie Ci w oko!

Może po prostu roboty zastąpią nas (już zastępują to robią!) w kilkunastu branżach, zresztą więcej damy im to poletko do zarządzania bez żalu, bo sami będziemy pracować nad czymś bardziej ambitnym. Nie znikną ośrodki miejskie, które znamy i kochamy, w Warszawie dalej będzie stał Zamek Królewski, Wawel po raz kolejny nam oświadczy, że oto Kraków, a Big Ben w Londynie oznajmi, że|iż nic się nie zmieniło.

Wszystko to prawda, ale jest właściwie jeszcze kolejna kwestia, mocno decydująca o wyglądzie przyszłego świata. Choć zwyciężyliśmy wiele chorób, to niestety, lecz kolejne nas dopadną. Jesteśmy jedynie ludźmi i zawsze należy nam się liczyć z tym, że jakiś wirus może się zbliżyć na niebezpieczną odległość…

Maszynom to nie zagraża, tak długo jak nie uczynimy z nich królów planety to nic nie mogą. Kondycja gatunku ludzkiego jest jednakowoż jak zawsze wynędzniała. Nawet niby niewinne palenie w klatce piersiowej może być zapowiedzią czegoś gorszego, więc tworzya się kolejka do kardiologa, gdy się okazuje, że to tylko zgaga, z ulgą zmieniamy lekarza na gastrologa (czytaj tu). Ból głowy to zwiastun kolejnych kłopotów, idziemy do neurologa, i tak dalej. przenigdy chyba nie wyzwolimy się od zdecydowanego przekonania o swojej zwiewności. A roboty, no jak to maszyny, nie czują mrozu ani upału, emocji ani uczuć, nie chorują, nie zakochują się, potrzebują tylko zasilania. któż w tej wojence okaże się bardziej wytrzymały…?