Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Wczasy – nie zmarnuj ich! Wyszukaj swój własny sposób na spędzenie ich oraz spowoduj, aby w tym roku w końcu były niezwykłe!

Artykuły - strona główna

Wiosna i lato to najpiękniejsze w Polsce pory roku. Dobrze je więc spędzać aktywnie, wykorzystać na odpoczynek, poprawienie swej kondycji, odprężenie, na różnorakie sporty. W końcu od października do marca mamy już znacznie mniej możliwości. Wówczas niejednokrotnie jest tak chłodno, że całkowicie tracimy ochotę na wychodzenie z domu oraz spędzamy czas przed TV czy też komputerem. Nie wpływa to dobrze na nasze zdrowie, odporność. Z tej przyczyny wykorzystajmy najbardziej jak to możliwe przynajmniej te cieplejsze i miłe miesiące.
Co na przykład można robić? Pomysłów jest całe mnóstwo. Po pierwsze – wycieczki. Nie zawsze naturalnie posiadamy taką możliwość, lecz postarajmy się gdziekolwiek wyrwać chociażby na parę dni, przynajmniej na sobotę i niedzielę.

Jeżeli zaintrygował Cię prezentowany artykuł, kliknij też na tego typu link, ponieważ znajdziesz w tym miejscu inny tego typu świeży tekst (https://alpinlife.pl/lina-statyczna-teufelberger-patron-10-5-mm-black-p-1711.html) - on także jest wart uwagi.

Dzięki temu na pewno nabierzemy werwy na kolejny rok trudnej pracy. A jeżeli pomimo wszystko się nie uda – wykorzystajmy aktywnie każdą wolną chwilę. Wycieczki rowerowe, kajaki, wrotki, gry w zespole – ewentualności jest rzeczywiście całe mnóstwo. Do tego na ogół nie są one bardzo kosztowne - sprzęt na spływ. Starczy jedynie mieć chęci.
kajak
Author: NOAA's National Ocean Service
Source: http://www.flickr.com


Choćby nadmienione już kajaki. To świetny sposób na relaks, czas z przyjaciółmi, na poprawienie swojej formy fizycznej. Jednakże pamiętajmy, że jeżeli chcemy się na nie udać, warto posiadać choć niedużą zdolność pływania. Bez tego może być niebezpiecznie. Dodatkowo jeśli idziemy pierwszy raz, weźmy ze sobą kogoś z doświadczeniem, kto ma już pojęcie o pływaniu kajakiem i orientuje się, w jaki sposób wybrnąć z trudnych sytuacji.
Wychodzisz z założenia, że sporty wodne jednak nie są dla Ciebie? To nic, bezustannie masz całe mnóstwo możliwości. Chociażby wycieczka rowerowa. Na pewno w końcu masz swój własny jednoślad. A nawet jeżeli nie – zawsze możesz go wypożyczyć, to żaden kłopot. Zabierz najbliższych, przyjaciół oraz jedź w drogę! W Twojej okolicy z pewnością jest sporo atrakcyjnych miejsc, które nadal czekają, aż je odkryjesz. Nie zwlekaj zatem z tym ani chwili dłużej. Nie pozwól, by najładniejsza część roku Ci uciekła niedostrzegalnie, spraw, aby pozostawiła po sobie wyjątkowe wspomnienia.