Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Implanty tytanowe czy może cyrkonowe – jakie implanty zębowe wybrać?

Artykuły - strona główna

Implanty zębowe to jeden z nowatorskich i optymalnych sposobów na piękny oraz całkowicie nowy uśmiech.


Współcześnie, w trakcie wizyty u protetyka Wałbrzych, staniemy przed wyborem jednego z dwóch wariantów implantów - cyrkonowych bądź tytanowych.


Temblak, sprzęt medyczny
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu


Implanty tytanowe istnieją na rynku już od wielu lat, z kolei cyrkonowe implanty implanty całej szczęki Titanium Dental są niusem, która coraz szybciej zdobywa popularność. W jaki sposób zdecydować, jaka metoda będzie dla nas najodpowiedniejsza? - -> a2stomatologia.pl.


Implanty Wałbrzych z tytanu były zastosowane po raz pierwszy w 1965 roku przez twórcę dzisiejszej implantologii - szwedzkiego profesora Per-Ingvara Branemarka. Od tamtego czasu z tej metody korzystają miliony osób. Tytan jest to materiał, jaki zapewnia długookresowy czas użytkowania. Niektórzy pacjenci mają jednakże trafne obawy związane z estetyką tejże strategii. Tytan występuje w kolorze srebrnoszarym, i acz zdawać by się mogło, że i tak nie będzie go widać, to wieloletnie obserwacje kliniczne wykazały, iż przy owej metodzie z czasem dojść może do niedużego ubytku linii dziąseł, które mogą odsłonić implant. Powinno się także mieć pojęcie, jak przebiega zabieg wstawienia implantu. Po ulokowaniu wszczepu w kości zachodzi przebieg integracji kości z tytanową powierzchnią implantu - A2 CLINIC.
W okresie po zabiegu, lekarz może nam zalecić dietę papkowatą, w czasie której będziemy musieli unikać twardych posiłków nawet przez parę miesięcy. Zabieg ten może zostać wykonany w toku jednej wizyty, zaś własności implantu powodują, że proces kuracji nie trwa zbyt długo.