Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Nowoczesne narzędzia w sprawie codziennych czynności

Artykuły - strona główna

Kiedyś, w zamierzchłych czasach realnego komunizmu mycie zębów to nie była żadna filozofia. Nikt nie zawracał sobie głowy modelami szczoteczek, bo wyboru nie było! Czyszczenie zębów było po prostu czyszczeniem zębów, nie trzeba było do tego dorabiać ideologii, by sprzedać produkt, gdyż rynek nie oferował za wiele możliwości. Dzisiaj jest zgoła odmiennie, mamy kapitalizm i wielką konkurencję i zabieganie każdego klienta. Konsument nie jest do końca pewny, w którą pójść stronę, jakiego wyboru dokonać, w zakresie właściwej szczoteczki do zębów, problem jest równie zaawansowany.

elektryczne szczoteczki do mycia zębów
Author: K J Payne
Source: http://www.flickr.com
Na rynku mamy sporo różnorodnych produktów w tego typu zagadnieniu, znaczna większość z nich niewarta jest uwagi, bo niczym nie różni się od produktów konkurencji. Jedynie nazwa i logo jest inne, a działanie tego samego wymiaru. Na szczęście są wytwory, które zaprzeczają tej teorii, rzeczy oryginalne, pośród których na uwagę zasługuje najnowszy produkt firmy Philips – szczoteczka soniczna philips sonicare.

Jest to elektryczna szczoteczka, która zapewnia jeszcze wyższą jakość wybielania i niezwykle elegancki kształt. Jest 7-krotnie bardziej efektywna niż normalna szczoteczka, z łatwością niszczy sto procent więcej płytki nazębnej z miejsc, do których trudno się dostać. Ten wspaniały rodzaj gwarantuje najlepsze czyszczenie między zębami, wzdłuż linii dziąseł, co wpływa na szybką poprawę dziąseł już w dwa tygodnie.

Następną zaletą Philips Sonicare jest ponad 2-krotnie lepszy efekt wybielania zębów (niż szczoteczka zwykła), a rezultaty są widoczne już po tygodniu! Jednocześnie, ta szczoteczka jest w stanie aż do stu procent przebarwień, to też procentuje bielszymi zębami i to już po pierwszym tygodniu używania tej nowoczesnej szczoteczki.

Szczoteczka ta jest wyposażona nowoczesną główkę Diamond Clean, która wspaniale wybiela. Dlaczego? To dzięki jej zaletom, włosie w kształcie rombu, średnia miękkość, doskonale niszczy płytkę nazębna. Philips sonicare to też ułatwiające życie i bardzo inteligentne rozwiązanie. Jednym z takich ułatwień jest szklanka do ładowania. Co to oznacza? Jeśli chcesz naładować szczoteczkę musisz ją po prostu włożyć do szklanki. Jednocześnie, szklanka jest idealna także do płukania zębów. W zestawie dostaniesz też etui podróżne do ładowania. Podłączysz je do komputera dzięki złączu USB (lub do gniazdka elektrycznego). To oznacza, iż szczoteczkę Philips Sonicare możesz brać wszędzie.

Zaciekawił Cię prezentowany artykuł? Jeśli tak, to bez wahania sprawdź także ten link. Podobne wiadomości zobaczysz również tutaj badania na kierowce.