białko

Artykuły - strona główna

Dowiedz się która odżywka dla sportsmenów będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza

pvl mutant mass
Author: Plusssz
Source: Plusssz
Aktywność fizyczna każdego dnia staje się popularniejsza. Na siłowni zdołamy zauważyć dużo więcej osób, niż parę lat temu. Powodem tego jest wzrost świadomości ludzi na temat tego jak istotną rolę w naszym życiu pełni sport.

Jakiego typu białko jest najlepsze dla sportowców? O jakich kwestiach wiedzieć? Jaki produkt warto kupić?

lampa
Author: Sagaform
Source: Myin.pl
Dobrej jakości białko jest podstawą dla każdej osoby chcącej zwiększyć masę mięśniową albo zgubić niepotrzebną tkankę tłuszczową. W takich sytuacjach warto wspomagać się jakościowym białkiem, jakie powinno stanowić podstawę suplementacji.


Odżywki białkowe mają oczywiście różne zastosowania.

Dlaczego opłaci się pić napój z czystka jak również jakiego typu parametry ma hiszpańska szałwia?

naturlane suplementy
Author: iStock
Source: iStock
Zielona herbata jest sławna z tego, że ma dużo czynnych biologicznie składników o wzmacniającym działaniu immunologiczny układ. Czystek jest jedną z najsilniej działających roślinek, które wzmacniają immunologiczny układ. A przy tym jest pozbawiony ubocznych działań. Nie ma też możliwości przedawkowania. Herbatę z czystka można podawać nawet małym dzieciom już od 3 miesiąca życia. Czystek znakomicie smakuje z dodatkiem miodu lub cytrynowego soku.

Jakie suplementy wybrać dla sportowców?

Zdrowe, lśniące włosy
Author: PR-ZONE
Source: pr-zone.pl
suplementy dla sportsmenów zawierają substraty mobilizujące organizm do szybszego spalania tłuszczów i budowania tkanki mięśniowej (odżywki na masę).


Te suplementy są dostępne bez recepty i nie mają wiele łącznego ze sterydami anabolicznymi, jakie są legalne, choć niedozwolone jako doping w profesjonalnym sporcie.

Rekomendowane odżywki i suplementy

Dieta i sport
Author: iStock
Source: iStock
Doskonała sylwetka bezsprzecznie jest pragnieniem dużej części naszego społeczeństwa. Kompleksy, jakie posiadamy na temat osobistego wyglądu są współcześnie bardzo przeróżne. W większości wypadków posiadamy kilka zbytecznych kilogramów, które pragniemy za wszelką cenę zrzucić. Jeżeli naszym marzeniem jest uzyskanie większej masy ciała, a co za tym idzie też większej siły, to w pierwszej chwili myślimy o zaczęciu odpowiednich ćwiczeń.

Dbaj o kondycję przez cały rok

Author: Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A
Gdy sporo trenujemy, rozbudowujemy mięśnie, rzeźbimy ciało musimy ogromnie zwracać uwagę na to co i jak jemy. Niezwykle ważne jest to, aby dostarczać ciału wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. Bardzo ważne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Węglowodany są głównym źródłem energii w organizmie człowieka, stąd powinny stanowić około 60-70 procent naszej diety. Na drugim miejscu są proteiny, niezbędne do budowy mięśni, tworzenia odporności i wielu innych procesów. Na końcu zostały tłuszcze tez niezbędne na przykład do przyswajania niektórych witamin a także właściwego funkcjonowania mózgu.

Sterydy anaboliczne oferują niesamowicie błyskawiczne rezultaty

podnoszenie sztangi
Author: J@YGS
Source: http://www.flickr.com
Chodzenie na siłownię i troska o swoją formę jest aktualnie trendy. Trenują nie tylko młode, ale też starsze osoby pragnące jak najdłużej szczycić się dobrą kondycją. Niejedna osoba marzy o tym, by szybko osiągnąć rezultaty i pochwalić się imponującą figurą, zatem przyjmuje suplementy na masę.