Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Projekt na wypoczynek na rowerze

Artykuły - strona główna

Propozycja na wakacje na rowerze jest świetny dla osób czynnych. Jak Polska długa i szeroka, rowerem jest możliwość trafić wszędzie. A w niektóre miejsca na dwóch kółkach należałoby się wybrać przede wszystkim. Wyprawa rowerowa jest również świetnym wyjściem na spędzenie czasu na łonie przyrody, także poznanie nieznanych romantycznych miejsc, które na co dzień omijamy. W Polsce jest sporo tras rowerowych zarówno dla zaprawionych rowerzystów, jak i tych mniej wprawionych. Interesującą trasą rowerową jest ta, jaka łączy stolicę z Trójmiastem.

Rower
Author: Thomas Rousing
Source: http://www.flickr.com
Ścieżka rowerowa przecinająca Półwysep Helski to interesujący zakątek dla turystów. Helska ścieżka stanowi bez zaprzeczenia ważny krajoznawczy walor Helu. W pełni sezonu jazda po niej może jednak należeć do przeżyć z rodzaju dość skrajnych. Nawierzchnia przekształca się kilka razy, początkowo żwirowo-piaszczysta przechodzi w niepewną kostkę, potem gdzieś przed Władysławowem staje się w znacznym stopniu równiejsza, by z kolei wieść normalną, polną drogą.

Namawiamy - naciśnij tutaj adidas equipment i przeloguj się na inną naszą stronę. Tam oczekują na Ciebie świeżutkie i interesujące wiadomości.

() Po drodze potrafi przepaść zupełnie, bądź dzielić ciasny chodnik z pieszymi, jacy w dodatku nie respektują rowerowych znakowań.Mazury
Author: evoonia
Source: http://www.flickr.com
Ciekawą trasą jest trakt drewnianych kościołów wokół Puszczy Zielonki, który liczy 102 km. W urozmaiconym obszarze zorganizowano park krajobrazowy z kolekcją drzew. Da się tu odszukać około 2 tys. gatunków drzew i krzaków, zarówno swojskich, jak i egzotycznych. Później, trasa prowadzi zielonym, a potem czerwonym szlakiem, gdzie można podziwiać cudowne obszary Puszczy. () Szlaki rowerowe na Mazurach jest możliwość sobie wyobrazić. Wszyscy wiedzą, że czeka nas tam śliczny krajobraz, doskonała baza turystyczna, także okazja orzeźwienia się w wymijanych na rowerze jeziorach.

Na Mazurach jest możliwość znaleźć spokojne szlaki na wycieczkę rowerową, nawet taką z malutkimi potomkami w przyczepkach.

Nakłaniamy Cię, abyś najechał na hiperłącze do www. Tam znajdziesz inne niezwykle interesujące treści na podobny temat do tego, który widnieje na tej stronie.

W czasie wędrówek do zobaczenia jest m.in. Wilczy Szaniec, Sanktuarium w Świętej Lipce, Zamek w Reszlu, most obrotowy w Giżycku. Jeśli ktoś chciałby odpocząć od roweru, jest możliwość sobie zrobić przerwę na żaglówkę, albo jakby komuś było za wiele roweru, w objazd jest możliwość wpiąć relaks na łajbie, lub spływ kajakowy Rospudą.