Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Plusy posiadania apteki sieciowej. Czego właściciel może oczekiwać od franczyzodawcy?

Artykuły - strona główna

Większość ludzi kojarzy sklepy sieciowe z modelu franczyzowego jako małe sklepy spożywczo-przemysłowe, do których wpadamy na impulsywne zakupy. Znajdują się w każdym – większym lub mniejszym mieście, a my najczęściej jednorazowo nie płacimy w nich więcej niż kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych. Okazuje się jednak, że apteki również mogą istnieć w tym modelu. Jakie zalety gwarantuje ten model właścicielowi apteki?

wnętrze apteki
Author: Memorial Serra da Mesa
Source: http://www.flickr.com
Przede wszystkim nie musi się on martwić o wykreowanie swojej nowej marki na rynku i dostania się do świadomości odbiorów, bo kupując franczyzę, korzysta z mocnej i rozpoznawalnej marki, którą klienci po prostu znają i którą darzą zaufaniem. Franczyza apteki (więcej na Nowej farmacji) wiąże się z rozpoczęciem programu sprzedażowego. System ten jest zależny od realizacji założeń programu, więc jeśli właściciel odnotowuje wysoką sprzedaż konkretnych produktów, bardzo na tym zyskuje i układ jest bardzo intratny.wnętrze apteki
Author: Random Retail
Source: http://www.flickr.com
Franczyzodawcy regularnie organizują pomocne spotkania dla franczyzobiorców, na których właściciele są szkoleni ze sprawdzonych narzędzi sprzedażowych, oraz również standardów obsługi i z kierowania personelem. Zdobywają wówczas nową wiedzę, wyprzedzającą samodzielnych właścicieli niesieciowych aptek i otrzymują potrzebne wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów. Franczyza apteki jest zawsze rozpoznawana z daleka, ponieważ zwykle ma znajomo wyglądający szyld, materiały reklamowe, a farmaceuci noszą fartuchy z logotypem. W prezencie za wizytę otrzymujemy markową reklamówkę z gadżetami noszącymi logotyp apteki, takimi jak: notes, długopis, pudełko na leki, herbatka ziołowa. Franczyzodawca gwarantuje właścicielowi również coś, czego zwyczajny klient apteki nie dostrzega, dopóki nie zaczyna szwankować, to znaczy używane w całej sieci oprogramowanie komputerów, swoisty „system nerwowy” każdego sklepu.

Można dzięki niemu menedżerować magazynem leków. Apteki z konkretnej sieci wprowadzają atrakcyjny dla klientów program zbierani punktów, który premiuje zrobione zakupy. Zgromadzone punkty klient może wykorzystać na drobne gadżety albo kosmetyki i produkty apteczne, które z definicji nie są lekami.

Pasjonuje Cię taki nietuzinkowy wpis? Jeśli tak, poza tym zerknij koniecznie (https://www.pl.babor.com/products/piel-gnacja-ust/88/tags/168) na tekst, który został zamieszczony tu - on również wzbudzi twoją ciekawość.

Franczyzodawca troszczy się o posiadaczy aptek, bo to z ich przyczyny sieć aptek się rozrasta, co gwarantuje większe nakłady finansowe jemu samemu.

Nie masz pewności, jeżeli chodzi o to zagadnienie? To odszukaj więcej tu, a niewątpliwie dowiesz się większą ilość informacji na ten temat.

W ten sposób, będąc w każdym większym mieście w naszym kraju, możemy odwiedzić znaną nam aptekę i zostać standardowo obsłużonym.