Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Ładny uśmiech i zdrowe zęby od razu są w stanie przełamać pierwsze lody

Artykuły - strona główna

Nie bez przyczyny słyszy się, że przy zawieraniu nowych kontaktów biznesowych pierwsze wrażenie zdaje się być kluczowe. Wtedy pomaga ładny uśmiech.
Pielęgnacja skóry jesienią
Author: Fotolia
Source: Fotolia


Nie każdy człowiek został obdarzony przez geny pięknymi oraz prostymi zębami. Bywają i tacy, którzy zmuszeni są pomóc naturze i przykładowo nosić aparat ortodontyczny. Bywają także tacy, którzy mają proste zęby, ale mają problem z przebarwieniami. Biorą się one z przeróżnych przyczyn. Niektórzy są sami sobie winni, ponieważ przykładowo palą zbyt dużo papierosów lub piją kawę. Inne przebarwienia mogą wynikać z tego, że ktoś ma martwy ząb. Musiał pewnie przejść kanałowe leczenie i później ząb naturalnie zmienił kolor. Wybielanie bywa zatem zabiegiem dosyć prostym i nie powinniśmy się go obawiać. Możemy również zdecydować się na piaskowanie zębów. To może usunąć kamień oraz nieduże przebarwienia. Potem zęby poleruje się, aby kolejne drobinki nie były w stanie się już do nich przyklejać. Zabieg musimy powtarzać (raz albo dwa razy w roku). W trudnych przypadkach dentysta (piaskowanie puławy) może zalecić nakładki na zęby (tak zwane licówki). Bardzo cienkie płatki nakleja się na zęby. Najkosztowniejsze są te, które wykonuje się z porcelany, natomiast tańsze są wersje kompozytowe. Jeżeli żyjemy przykładowo w województwie dolnośląskim i niezbędny jest nam stomatolog estetyczny Wrocław na pewno może zaoferować przynajmniej kilkanaście dobrych gabinetów, gdzie fachowcy rozwiążą nasz problem.
Powinniśmy poszukać online opinii o wybranym dentyście oraz iść tego, który wydaje się nam najlepszy z całej grupy.