Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Piękne i zdrowe zęby powinny być ważne dla niejednego Polaka niezależnie od tego, ile ma lat i gdzie mieszka

Artykuły - strona główna

Jak pokazują badania — nadal istnieją ludzie, którzy nie czyszczą zębów. Jest XXI stulecie. Czas to w końcu zmienić.


Trudno wyobrazić sobie, ale nawet dzisiaj duża część ludzi nie myje zębów dwa razy dziennie i ich nie nitkuje.


specyfiki
Author: Bill So
Source: http://www.flickr.com


dentysta
Author: Adidas
Source: Adidas
kobieta w koszulce
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com


Zdarzają się tacy, którzy przez całe swoje życie nie byli u dentysty. Te dane mogą zdziwić, ale to prawda.

Aktualnie trudno jest odnaleźć naprawdę nieszablonowy portal. Jeżeli masz analogiczny problem, to zalecam ten tekst (https://pizzahut.pl/restaurants/915-pizza-hut-dostawa-gdansk-worcella). Są w nim zamieszczone fascynujące wiadomości.

U większości rodaków rozpowszechnił się jakiś dziwny lęk przed dentystami. Faktem jest, że w latach socjalizmu często wyrywali oni na żywca, a jakość usług była fatalna, ale te czasy już dawno odeszły do lamusa. Jednak legenda jest nadal żywa i grono ludzi boi się stomatologa niczym diabeł święconej wody. A przecież pojawiają się u nas Niemcy i Brytyjczycy, by leczyć ubytki, ponieważ nasze usługi są na niezwykle wysokim poziomie, ale znacznie tańsze. Przez to musimy przemóc się i iść na wizytę. Dentysta założy nam kartę oraz skrupulatnie sprawdzi nie tylko stan naszego uzębienia, ale również dziąsła oraz język. Cierpliwie będzie odpowiadał na wszystkie pytania. Warto zapisać się do prywatnego gabinetu, ponieważ będziemy mieli pewność, że cały sprzęt jest nowoczesny, a stomatolog jest na bieżąco z wszelkimi nowinkami powiązanymi ze stomatologią. Jeśli spodoba nam się jego podejście do pracy i ludzi, to można zapisać do niego na wizytę też nasze dzieci.


Należy uczyć je od najmłodszych lat, że wizyty u dentysty nie są niczym strasznym. Powinniśmy kontrolować stan swych zębów co najmniej raz na sześć miesięcy.