Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Czasami w związkach bywa tak, że zaczyna się kryzys i należy udać się na terapię dla par

Artykuły - strona główna

Życie jest trudne i pędzi nieprzetrwanie. Z tego powodu o relacje musimy troszczyć się jak o delikatny kwiat.


Znaczna część par w dzisiejszych czasach miewa poważne kryzysy.


terapia
Author: Centrum Medycyny EstetycznejScan
kobieta
Author: Nova
Source: http://www.flickr.com


Jakiś procent z nich niestety się rozwodzi. Nie musi tak być, jeśli pójdziemy na terapię dla małżeństw. W gabinecie profesjonalista da nam wskazówki, jak rozwiązać główne konflikty, ale też spowoduje, że przypomnimy sobie, za co pokochaliśmy naszą drugą połówkę. Życie dzisiaj leci niemiłosiernie. Wszyscy sporo pracują. ludzie powoli przestają ze sobą rozmawiać oraz spędzać wspólnie czas. To odbija się na poziomie związku. Jeżeli do tego dorzucimy dodatkowo na przykład trudności dnia codziennego, czyli na przykład kłopoty z kredytem czy z wychowywaniem nastolatków, to mamy zaogniający się kryzys. On na pewno nie pojawi się niespodziewanie. Może narastać powoli i niemal niezauważalnie. Ale później okazuje się być już tak duży, że jako para nie możemy z niego samodzielnie wyjść. Dlatego tak istotna wydaje się być terapia. Na sofie u profesjonalisty będziemy mogli powiedzieć o wszystkim, co nas boli. Ale bez wrzasków oraz wyzwisk. Psycholog zatroszczy się tu o spokojny przebieg spotkania. Spróbuje także razem z nami przepracować stare żale i bieżące problemy.

W tym miejscu znajdziesz dużo interesujących danych na omawiany wątek - wystarczy wejść na nasz link, a na pewno dane tam zawarte będą cenne.

Dzięki niemu nauczymy się znowu ze sobą rozmawiać.


Odkryjemy również, że o związek musimy się troszczyć, bo przecież nic nie jest nam dane raz na zawsze. Piękne małżeństwo jest jak cudowny kwiat — trzeba go podlewać i dostarczać mu słońca. Tak samo bywa z miłością.