Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Ciągłe bóle pleców lub stawów są ewidentnie sygnałem, że powinniśmy zapisać się na wizytę do fizjoterapeuty

Artykuły - strona główna

Niejedna osoba, która czuje duży ból w swoim ciele, powinna iść do fachowca, by on mógł temu zaradzić.


Osoby, które miały wypadek albo uległy dużej kontuzji, z pewnością odczuwają bóle mięśni albo różnych innych elementów w ciele.
Gabinet, zestaw mebli biurowych
Author: Atelier Nocca Design
Source: Atelier Nocca Design


Może być tego sporo — kręgosłup, kończyny, łokcie, barki, stawy lub więzadła. Każdy ból, jeżeli przekształca się w chroniczną postać, staje się nie do zniesienia. Należy wówczas szukać wsparcia. Zazwyczaj najpierw udajemy się do ortopedy. Doktor zrobi nam prześwietlenie czy USG i najczęściej odsyła na rehabilitację. Powinniśmy podejść do zadania bez żartów, gdyż wyłącznie ciągła rehabilitacja jest w stanie zapewnić nam ulgę i zażegnać problem.

Czyżbyś czuł chęć na więcej tekstów na powyższy temat? Zachęcamy w takim razie do następnej strony - po prostu naciśnij to badania dna i przejdź do naszego portalu.

Fizjoterapeuta, do którego się zapiszemy, stwierdzi, czy najpierw należy zacząć od masażu, a następnie przejść do ćwiczeń czy może w inny sposób trzeba pozbyć się bólu. Zaufajmy specjaliście. Jeśli powie nam, że musimy ćwiczyć każdego dnia, to tak musimy robić. Nie ma sensu oszukiwać, ponieważ jedynie sobie zaszkodzimy. Niestety na rehabilitację z NFZ czeka się w naszym kraju bardzo długo. Jeśli zaś problem jest naglący, to powinniśmy udać się do prywatnej kliniki, gdzie zajmą się nami natychmiast. Oczywiście, nie będzie to tanie, ale zdrowie jest przecież bezcenne.
Po cyklu zabiegów oraz znacznej ilości ćwiczeń na pewno wrócimy do pełnej formy. Trzeba jedynie być cierpliwym oraz mieć nadzieję, że ból minie, a my powrócimy do całkowitej sprawności.