Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Co zrobić, żeby cieszyć się ślicznym uśmiechem przez długie lata?

Artykuły - strona główna

Stomatologia estetyczna, która znana jest pośród gwiazd ekranu oraz celebrytów, jest w zakresie każdego.


Profesjonalista w gałęzi estetycznej stomatologii stawia na to, żeby uśmiech był naturalny. Jego celem jest poprawienie wyglądu zębów.
Nie chodzi jedynie o uzupełnienie ubytków, wyrównanie uzębienia albo zmianę koloru zębów. Również dziąsła muszą posiadać zdrowy odcień, a odcień bieli powinien być dopasowany do rodzaju urody. Jeśli mamy problemy z przebarwieniami lub chcielibyśmy pozbyć się szpary pomiędzy zębami, to wtedy należałoby pomyśleć o licówkach. Licówki są to bardzo cienkie, porcelanowe płatki, które są mocowane bezpośrednio na uzębieniu. Uzupełniają one skrupulatnie braki oraz niwelują wszystkie defekty estetyczne. Wybrane w poprawny sposób licówki są zapewnieniem zdrowego i naturalnego wyglądu. To jeden z najmniej inwazyjnych sposobów, aby poprawić estetykę uśmiechu. Jest to zabieg pewny, bez cierpienia, bez powikłań oraz bez konieczności leczenia aparatem ortodontycznym.


góry
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com


drogeria
Author: Wella
Source: Wella


Korony możemy wybrać wtedy, jeśli nasze zęby implant zęba warszawa są zniszczone, złamane albo trwale przebarwione. Jest to najtrwalsza technika regeneracji, która idealnie naśladuje naturalny ząb. Porcelana jest materiałem bardzo odpornym i nie zmienia koloru, a organizm ludzki bardzo prawidłowo ją toleruje. Na porcelanie nie gromadzą się bakterie i kamień nazębny. Obecnie używane korony cyrkonowe, są to największe osiągnięcia estetycznej stomatologii, jeśli chodzi o zakres regeneracji uzębienia. Dzięki tym koronom jest możliwe uzyskanie optymalnej głębi oraz przezierności szkliwa. Do zastosowania w ciągu jednej wizyty, są estetyczne obudowy kompozytowe. Dla wytrzymałości tych obudów, kluczowy jest dobór najwyższej jakości surowców.
Nakłada się je przy użyciu polichromatycznej techniki warstwowej. Odcień, kształt i powierzchnia zęba, mogłyby być w takiej okoliczności precyzyjnie dopasowane w niezwykle niedługim czasie. Wyniki estetyczne są niezwykle szybkie i skuteczne.