Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Miły uśmiech i zdrowe zęby są niezwykle istotne dla każdego człowieka w życiu prywatnym oraz często również w robieniu kariery

Artykuły - strona główna

uśmiechnięte osoby zazwyczaj są postrzegane przez innych jako miłe i godne zaufania. Dlatego musimy troszczyć się o zęby, by móc pochwalić się przyjemnym uśmiechem.
Zupa porowa z serkiem topionym
Author: MSM Mońki
Source: MSM Mońki


Pierwsze wrażenie bywa z reguły najważniejsze — tak samo w życiu prywatnym, jak i w zawodowym. Jeżeli dla przykładu obracamy się w świecie biznesu i często odbywamy spotkania z obcymi ludźmi, to powinniśmy ich ująć sympatycznym uśmiechem. Jeżeli regularnie podpisujemy kontrakty z przedstawicielami innych spółek, to zapewne nasz sukces w pewnej mierze zależy od naszej aparycji. Tu najważniejszy znowu będzie uśmiech, który potrafi przełamać wszystkie lody. Jeśli mówimy o życiu towarzyskim i chodzeniu na randki, to nawet nie trzeba nikomu udowadniać, jak ważny jest piękny uśmiech. Mężczyźni z reguły wspominają, że zakochali się właśnie w uśmiechu swojej żony i to on skradł im serce. By jednak być w stanie cieszyć się pięknym uśmiechem, trzeba mieć zdrowe zęby. W tym pomoże nam rzecz jasna odpowiednia pielęgnacja jamy ustnej, ale też regularne wizyty u dentysty. Zawsze zweryfikuje on kondycję naszych zębów oraz wypełni dziury w pierwszym stadium. Poradzi również jak myć zęby. Może to uczynić na podstawie tego, co dostrzeże w naszej jamie ustnej. Często jest tak, że ludzie nie myją zbytnio ostatnich zębów.

Użyteczny tekst? Jeśli tak sądzisz, przeczytaj towarzyszące porady na rozpatrywany temat - bez obaw kliknij tutaj, więcej zobaczysz w linku (http://www.rehaexpert.pl/).

Niestety może to wywołać kłopoty.
Z tego powodu rady dentysty należy wziąć na poważnie. Ponadto, dentysta jest w stanie nam również podpowiedzieć, którą pastę powinniśmy używać i jak nitkować zęby.