stres

Artykuły - strona główna

Wszyscy wiemy, że zdrowie jest najważniejsze, wobec tego jeśli coś nas martwi, od razu musimy iść do doktora ogólnego w Kamiennej Górze

poduszki
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com
Świat, w którym żyjemy, pędzie niezwykle szybko. Niejeden się gdzieś śpieszy - wszyscy nieprzerwanie się uczą lub pracują. Nawet iść na chorobowe nie mamy kiedy.

Co dobrze jest używać na stany rozdrażnienia i zbyt przesadną nerwowość? Nie trzeba sięgać po leki na receptę, bo istnieją naturalne specyfiki

smutny człowiek
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Leki na uspokojenie są po to by zmniejszyć codzienny stres, różnego rodzaju napięcia i negatywne emocje. Czasem, by odzyskać naszą równowagę, wystarczy po prostu udać się na spacer albo posłuchać muzyki relaksującej. Czasem jednak jak najszybciej musimy użyć leki uspokajające.

Egzotyczne doznania, tajskie masaże, rewitalizujące maseczki i inne przygody wprost z hotelowego SPA

trening
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Kraków zagwarantował sobie szczególne miejsce na turystycznej mapie Polski. Liczba przybywających tu osób przyrasta w bardzo szybkim tempie. Oprócz typowych atrakcji, których wstyd nie zobaczyć przebywając w stolicy Małopolski, znajdują się tu też inne, interesujące destynacje i rozrywki zasługujące na uwagę.


Uciekliście na weekend do dużego miasta, a utknęliście w opłaconym pokoju hotelowym? Nie załamujcie się.

Czy jest możliwe, aby obejść barierę językową w pewnych sprawach, przebywając za granicą ? Czy dostępne są wizyty u lekarza mówiącego w języku polskim ?

tabletki
Author: Chris Potter
Source: http://www.flickr.com
Będąc poza granicami Polski, często czujemy się źle, co głównie wynika z braku znajomości języka albo też ze niewielkiej jego znajomości. Problem jest jeszcze bardziej znaczy, gdy znajdujemy się w kraju, gdzie dany język jest używany jako ojczysty.

Jakie są wskazania i restrykcje przy tego typu zabiegu jak pobieranie krwi?

cukrzyca
Author: Virada da Saúde
Source: http://www.flickr.com
Krew to wyjątkowy płyn, jaki ma obowiązek podtrzymywać mechanizmy życiowe osoby ludzkiej. Pełni role transportowe oraz m.in. ochronne. Nieprzerwany przepływ krwi zapewnia stałocieplność.


Najważniejszą czynnością krwi jest transportowanie tlenu z płuc do wielu komórek oraz transportowanie dwutlenku węgla w kierunku płuc.

Parę powodów dla których dobrze jest korzystać z usług cateringowych jak również jak zdoła to nam pomóc.

jedzenie na stole
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Występującą wielokrotnie przyczyną złego spożywania pokarmów jest niedostatek czasu na przygotowanie potraw. Żyjemy bowiem w pośpiechu, posiadamy sporo kwestii na głowie. Jedzenie jest konieczne do funkcjonowania, posiada ono za zadanie poczynić, że będziemy mieli siłę, by spożytkować dany czas jak najlepiej potrafimy.

Stres, niepokój czy brak snu to nasze choroby cywilizacyjne. Stały pośpiech, brak wystarczającej ilości snu i stresująca praca mają duży wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu

masaż tybetański
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
To wszystko jeśli na czas nie zareagujemy doprowadzi jedynie do wzmagania kłopotów,a co z tym się wiąże bardzo prosto możemy wpaść w sidła melancholii. Trzeba właściwie przed tym się bronić.

Zaufany gabinet psychologiczny we Wrocławiu

terapia
Source: flickr.com
W obecnych czasach wiele razy zdarza się, że różnorodne czynniki, takie jak na przykład stres, trudności rodzinne, uzależnienia albo problemy z nauką sprawiają, że jakość życia potrafi bardzo się obniżyć. Zdecydowanie szkoda tracić zdrowie na różne trudności – zamiast tego najlepiej je efektywnie rozwiązać, jednak w pewnych przypadkach przyda się pomoc znakomitego i wykształconego specjalisty.

Gdy boimy się pójść do pracy

Kobieta u lekarza
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Wciąż rosnąca fala zwolnień oraz wszechobecne informacje o kryzysie negatywnie wpływają na naszą psychikę. Dokładanie obowiązków przez szefa, lęk przed pójściem na chorobowe, nawet jeśli jesteśmy chorzy, wyścig szczurów między pracownikami, nieszczere koleżeńskie relacje i bezduszność pracodawców, którzy mają świadomość, że na nasze miejsce czeka 10 chętnych – to wszystko powoduje, że żyjemy w ciągłym stresie, że niejednokrotnie nieobce są nam stany lękowe. Warto obserwować siebie, by nie przegapić momentu, gdy przekraczamy cienką granicę i przestajemy panować nad własnym życiem.