joga

Artykuły - strona główna

Pragniesz być w formie na wakacje? Zapisz się na siłownię.

siłownia na Bemowie
Author: John Hickey-Fry
Source: http://www.flickr.com
Razem z nastaniem wiosny, ludzie otrząsają się z zimowego snu. Mamy znacznie więcej siły na poszczególne zadania, goszczą w naszych głowach nowe zamysły, chcemy czasami zmienić coś w naszym życiu. Nieraz także pierwsze gorętsze dni przypominają każdemu o zbliżającym się lecie, a razem z nim, okresie urlopowym. Aby być nań w pełni przygotowanym, a także pozbyć się tłuszczu, nagromadzonego na naszym brzuchu w czasie zimowym, warto udać się na siłownię.

Gimnastyka i rekreacja - metoda na sukces

ćwiczenia body workout
Author: Erik Nomm
Source: http://www.flickr.com
Mogłoby się wydawać, iż bliscy wchodząc do pokoju nie zwracają wagi na drzwi przez które wchodzą, lub iż tak naprawdę aż tak mocno nie uważają na kolorach ścian. Prawda mimo wszystko jest taka, że urządzając dom liczy się tak naprawdę każdy szczegół, bo to właśnie on ma możliwość sprawić, że całość będzie się przedstawiała świetnie, lub że coś będzie dawało takie odczucie, jakby było zupełnie nie na własnym miejscu. Rekreacja cechuje się pewnymi swoistymi cechami, do jakich zaliczamy działanie, dobrowolność, bezinteresowność i zadowolenie z jej uprawiania. Rekreacja to nie wyłącznie bieganie, nawigowanie, czy jazda na bicyklu, ale też funkcje myślowe, oglądanie dzieł sztuki, lub joga. Bywa istotnym czynnikiem stylu życia i zasadniczym składnikiem sprawności człowieka.

Oferty papilotek do ciast

tortownica
Author: Farther Along
Source: http://www.flickr.com
Są marki, które istnieją w świadomości ludzi jako legendarne. Niektóre wypracowywały takie miano przez długie lata, systematycznie podnosząc poziom produktów i zdobywając nowe rynki, innym udało się to w wyniku przełomowych pomysłów dokonać znacznie szybciej. Rekreacja określa się pewnymi specyficznymi cechami, do jakich zaliczamy działalność, dobrowolność, bezinteresowność i przyjemność z jej praktykowania.

W zgodzie ze światem

joga
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
W niektórych środowiskach, przede wszystkich takich związanych z katolicyzmem, joga nie kojarzy się za bardzo dobrze. Jednakże nawet bardzo wierzący człowiek nie może zakładać, że uprawianie jogi jest choćby po części niezgodne z wiarą. Religioznawcy uważają, że zaczątki jogi sięgają nawet trzeciego tysiąclecia przed naszą erą. Najdawniejsze przekazy i zabytki powiązane z tą zacną dyscypliną pochodzą z czasów tak dalekich. Podobno wiąże się z półlegendarnym ludem Ariów, który zamieszkiwał wtedy obszar dzisiejszych Indii. Joga dziś jest elementem licznych systemów wierzeń, w tym hinduizmu, dżinizmu i rozmaitych typów buddyzmu.