jama ustna

Artykuły - strona główna

Jak najlepiej dbać o zęby w dorosłym wieku?

zęby, higiena
Author: Centrum Stomatologii Estetycznej "Galeria Uśmiechu"
Source: Centrum Stomatologii Estetycznej "Galeria Uśmiechu"
Wskazówką do zapewnienia sobie białego a także zdrowego uśmiechu przez całe dorosłe życie jest dbanie o należytą higienę jamy ustnej. Nawet u dorosłych osób mogą powstawać ubytki próchnicze jak też choroby dziąseł, które mogą być powodem poważnych problemów.

Odpowiednia suplementacja oraz aktywność fizyczna kluczem do zdrowia

sport to zdrowie
Author: Leo-setä
Source: http://www.flickr.com
Funkcjonujemy w świecie, w jakim codziennie oddajemy się olbrzymiej ilości obowiązków. Ciągły stres, brak aktywności fizycznej, praca przy komputerze mogą mieć bardzo zły wpływ na nasze samopoczucie a w dalszej perspektywie na własne zdrowie. Należy zatem zatroszczyć się o siebie już teraz.

Sprawdzamy czy w miastach takich jak Tomaszów Mazowiecki znajdziemy odpowiedniego doktora?

gabinet dentystyczny
Author: SunnyView Dental
Source: http://www.flickr.com
Kiedy jesteśmy mali nie mamy nawet zębów, dopiero z czasem pojawiają się mleczaki, które po jakimś czasie wypadają i później zaczynają rosnąć nam zęby na stałe. Nie jest to coś niesamowitego.

Świadczenia stomatologiczne z których warto skorzystać systematycznie.

Stomatolog
Author: Army Medicine
Source: http://www.flickr.com
Nie podlega zaprzeczeniu, iż usługi dentystyczne zaliczają się do tych z których opłaca się robić użytek regularnie. O ile bowiem zaniedbywać będzie się wizytę u stomatologa oraz zbagatelizuje początkowe objawy choroby przyzębia, to potem można się narazić na wiele nieprzyjemności. Nade wszystko wiąże się z tym duży ból.