NFZ

Artykuły - strona główna

Bardzo ważne badania dla przyszłej mamy? Czy wiesz, iż są one konieczne? Wbrew rożnym opiniom, są stuprocentowo sprawdzone

ciąża
Author: Mario Emiliano Fernandez
Source: http://www.flickr.com
Badania prenatalne są konieczne, gdyż za ich pomocą można poznać wady i choroby płodu, w miarę wczesnym okresie ciąży. Dzięki tym badaniom przyszli rodzice mogą się dowiedzieć przeróżnych informacji, na przykład o chorobie genetycznej czy określonych wrodzonych wadach, a także jakie skutki takie coś może przynieść. Co więcej, diagnostyka prenatalna to okazja, żeby wykryć różne choroby, jak mukowiscydoza, zespół Downa, hemofilia czy fenyloketonuria. Niektórzy rodzice podchodzą do tego badania z rezerwą bojąc się nawet takich badań, lecz nie powinni mieć żadnych obaw, gdyż badania te są stuprocentowo bezpieczne.

Jak uchronić się przed atakiem serca? Kilka dobrych patentów

leki
Author: Marc Majcher
Source: http://www.flickr.com
Choroby dotykają obecnie każdego z nas, zarówno osoby młode jak i starsze. Dawno temu sporadycznie słyszało się o wypadkach, w jakich dzieci rodziły się z ciężkimi chorobami, w dzisiejszych czasach jest to wręcz na porządku dziennym. Coraz częściej słyszymy o poważnych chorobach, których leczenie wymaga nie tylko sporo wysiłku, ale także specjalistycznych leków, nierzadko ogromnie drogich. Nie da się ukryć, iż obecnie koszta leczenia oraz leków są wręcz drastycznie wysokie.

Bardzo ważne badania dla przyszłej mamy? Czy zdajesz sobie sprawę, iż są one konieczne? Wbrew rożnym opiniom, są stuprocentowo sprawdzone

ciąża
Author: Mario Emiliano Fernandez
Source: http://www.flickr.com
Doświadczeni specjaliści prowadzą unowocześnione programy oraz wprowadzają też w naszym kraju ważne oraz przełomowe projekty w leczeniu niepłodności. Szerzenie świadomości w społeczeństwie może się okazać kluczem do sukcesu. Biorąc pod uwagę dawstwo komórek jajowych, przyznać należy stały rozwój tej dziedziny. Wypróbowane rozwiązania brane są dzisiaj pod uwagę przez wiele par, jakie mają problem ze staraniem o malucha. Kobiety, jakie nie mają z różnych względów swych jajeczek, mogą odnaleźć rozwiązanie dla siebie.