Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Ruch to zdrowie!

Artykuły - strona główna

jogging na plaży
Author: Thomas Rousing
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie zderzają się dwie odmienne tendencje. Z jednej strony diametralnie wzrasta ilość ludzi bardzo otyłych, co zagraża ich zdrowiu, a w najcięższych przypadkach też życiu. Jednocześnie, panuje obecnie moda na aktywność fizyczną - wiele osób stara się ćwiczyć oraz zdrowo odżywiać. Oczywiście, drugi trend jest bardzo wskazany, szczególnie aktualnie, kiedy osoby otyłe stają się dużym obciążeniem dla służby zdrowia.

Jednym z najbardziej lubianych dyscyplin sportowych jest bieganie.
ćwiczenia na siłowni
Author: Gary Bembridge
Source: http://www.flickr.com
Dlatego każdy, kto chce zrzucić trochę tłuszczu bądź nabrać dużych mięśni, powinien starannie rozrysować sobie codzienne menu. Powinno się zrezygnować z fatalnych wyrobów żywnościowych i postawić na kasze, ryż i pieczone mięso.
siłownia
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
Czemu? Między innymi ze względu na fakt, że nie wymaga wielkiej wiedzy ani profesjonalnego sprzętu.

Biegać można wszędzie, o każdej godzinie. Należy tylko zaopatrzyć się w odpowiednie buty. Jest to niewątpliwie jedna z najtańszych aktywności, ponieważ nie ma potrzeby opłacania karnetu na siłownie czy treningów z trenerem. Bieganie poza tym daje możliwość na odstresowanie się i pozbycie złych emocji.

Promocja biegania jest dzisiaj bardzo zakrojona na szeroką skalę, a ilość osób, które startują w maratonach z roku na rok jest coraz większa. W jadłospisie siłacza musi być zawarta duża dawka białka, potrzebnego do wzmocnienia mięśni. Warto pamiętać, że polecana dawka białka dla osoby trenującej jest sporo większa od tej, którą proponuje się osobom nieaktywnym. Największymi nieprzyjaciółmi osoby, która planuje uzyskać ładną sylwetkę, są naturalnie słodycze.

Mało kto orientuje się, że cukier jest gorszy dla ciała i formy niż szkalowany tłuszcz. Jeśli dręczy cię chęć na spożycie czegoś smakowitego najlepiej jest nabyć karton markowych batonów białkowych (
Tags: