nieruchomości

Artykuły - strona główna

Kupując apartament, istotne jest, aby przypilnować pewnych aspektów. Zaniedbując je dotkną Cię negatywne skutki.

ubezpieczenie
Author: flickr.com
Source: flickr.com
Pomyślmy, że jesteśmy w sytuacji, kiedy pozyskujemy mieszkanie, wykańczamy sobie apartament na własny gust i wszystko jest już wykończone, ale nagle wybucha pożar. Tracimy wszystko, a policja pierwsze pyta o ubezpieczenie. Dramatyczny scenariusz, ale jednak realny.

Kredyt inwestycyjny i konsolidacyjny dla różnych firm oraz przedsiębiorstw - co wskazane jest o nich wiedzieć

kredyt
Author: GotCredit
Source: http://www.flickr.com
Zanim weźmiesz kredyt konsolidacyjny dla firm bez wątpliwości powinieneś dowiedzieć się czym cechuje się ten rodzaj kredytu. Kredyt ten wolno oddać na dużo różnorodnych celów, wskutek tego zdołają z niego skorzystać zarówno osoby prywatne, jak także firmy i rozmaite przedsiębiorstwa.

Planujesz otwacie własne przedsiębiorstwo i nie rozumiesz zawiłości prawnych? Nie przejmuj się!

umowa
Author: Victor
Source: http://www.flickr.com
A więc rozwinąłeś już pomysł na swoją pierwszą działalność. Wiesz już czym będzie się ona zajmować i jesteś pewny, że będzie ona sukcesem, gdyż jesteś specjalistą w tej dziedzinie. Zaczynasz więc szukanie porządnego lokum do wynajęcia. Zaczynasz również rekrutację pracowników do swojej firmy. I nagle zaczynają się schody.

Żeby otrzymać niezbędną gotówkę, możemy skorzystać z produktów, jakie udostępnia nam bank, w tym z takiego wariantu jak pożyczki pod zastaw

tłumaczenie
Author: Jessica Spengler
Source: http://www.flickr.com
W życiu może przydarzyć się sytuacja, że w pewnym momencie będziemy potrzebować więcej gotówki niż posiadamy. W przypadku, w jakim nie jesteśmy w stanie pożyczyć pieniędzy u rodziny, warto zainteresować się opcją niedrogich kredytów pod zastaw.

Pożyczki pozabankowe – czym kierować się współcześnie w czasie wybierania najbardziej odpowiedniej propozycji?

pożyczki
Author: Maik Meid
Source: http://www.flickr.com
Jednym z najpopularniejszych produktów finansowych proponowanych na nowoczesnym rynku są oczywiście różnego rodzaju pożyczki i kredyty. Czemu? Przede wszystkim ze względu na fakt, że niestety ale bardzo łatwo o trudności z pieniędzmi, zwłaszcza jeśli pojawiają się większe wydatki, jak awaria samochodu bądź nagła choroba.

W jaki sposób wycenić własną nieruchomość?

nieruchomości
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Coraz mniejsza liczba Polaków decyduje się kupić dom. Oczywiście najbardziej znaczącą przyczyną owego stanu rzeczy jest nadal trudna sytuacja ekonomiczna państwa, więc nawet bogatsi Polacy czekają na podjęcie najlepszej dla siebie decyzji. A poza tym, banki mniej chętnie decydują się na podpisanie umowy z klientem - nietrudno zauważyć większą liczbę odmów kredytów. W jaki sposób w takim razie żyć? W jaki sposób sprzedać swoją nieruchomość? Na szczęście ten człowiek, który poznał sztuczki powiększające sprzedaż, a na dodatek umiejętnie podejdzie do wszystkich działań, ma możliwość bez najmniejszego problemu sprzedać dom.