Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Jogging? A może rower?

Artykuły - strona główna

biegacze
Author: Adidas
Source: Adidas
Zastanówmy się, drodzy czytelnicy, co robić jeżeli niby chcemy aktywnie odpoczywać, z dala od własnego domu, komputera, TV, lecz nie za bardzo wiemy jakie są ciekawe formy fajnego spędzania czasu w większej aktywności sportowej. Tak naprawdę doskonałym rozwiązaniem jest codzienna gimnastyka z rana. Te parę minut wysiłku fizycznego pozwala dobrze rozpocząć dzień.

Może to być jogging. Nawet pół godziny niespiesznego truchtu daje wielki ładunek energetyczny. Świetnie sprawdza się też pływanie. W szczególności latem, gdy jest ciepło i świeci słońce, poranna wyprawa na pływalnię może poprawić nastrój. Z pewnością trzeba umieć bardziej docenić biegi - śmiesznie łatwa dyscyplina (więcej przydatnych wiadomości o bieganiu odnajdziesz tu: bieganie - indywidualnie czy grupowo?).

Dosłownie każdy mógłby sobie biegać: należy tylko tego chcieć.
Ludzie w lesie
Author: Chris Wheal
Source: http://www.flickr.com
Na początku niczym niecodziennym są nawet wymioty, ale im większa ilość kilometrów na naszym liczniku tym lepsza sytuacja. Z tym bieganiem jest dokładnie tak samo jak z przykładowo jazdą autem: początki są trudne, lecz im większe osiągi, tym lepiej. Bieganie jest w ogóle w XXI wieku bardzo trendy, któż by się domyślił.

Dobrze, że są rolki - no co jak co, lecz jeżdżenie na rolkach sprawia, iż nieźle się wypocimy, lecz przynajmniej wreszcie będziemy czuli, że żyjemy. W największych miastach co pewien odstęp czasu organizuje się wyścigi rolkarzy, oczywiście to wszystko dla funu, a więc nawet świeżak nie "umrze" na trasie. Należy zarekomendować także pływanie, ponieważ pozytywnie oddziałuje na nasze życie. Dla osób, które nie mogą zbytnio forsować swoich organizmów idealną metodą na zorganizowanie wolnego czasu wydają się być miejscowe piesze wycieczki.

Wiele przydatnych wskazówek znajdziesz na -->www.poza-domem.pl. Chociaż jest to mało emocjonujące zajęcie to jednak ma nadzwyczajnie zalecany wpływ na nasze zdrowie. Na pewno powinniśmy zatroszczyć się o przystosowanie naszego ubioru do panujących warunków na zewnątrz, przede wszystkim w okresach zimowych. Tacy ludzie, którzy po dłuższej rozłące powracają na basen powinni szczególnie dbać o to by przenigdy nie sądzić, że jeśli na początku szybko siądą im mięśnie, to tak będzie ciągle. Co jak co, ale w zasadzie tak bez dwóch zdań nie powinno być - chyba, że wymiękamy.