deklaracja

Artykuły - strona główna

Rozlicz się ze Skarbówką

pit 36
Author: Images Money
Source: http://www.flickr.com
Nadchodzi taki moment w życiu wszystkich pracujących ludzi, że muszą oni dokonać rozliczenia się ze Skarbówką. Wielu ludziom wydaje się, że to trudna sprawa. Jednak wcale tak nie jest. Musimy tylko wiedzieć, jaki formularz wybrać i wiedzieć ile dokładnie zarobiliśmy w danym roku. Do każdego PIT-u możemy wziąć instrukcję, która pozwala łatwo się rozliczyć.

Sieciowe rozwiązania dotyczące podatków

podatki
Author: Calgary Reviews
Source: http://www.flickr.com
Ministerstwo Finansów wspiera współczesnych podatników. Dzięki Internetowi możemy w bardzo łatwy sposób rozliczyć się z państwem. Trzeba zerknąć na portal podatkowy i tam wypełnić swoje zeznanie podatkowe. Co ważne częściowo nasz PIT będzie już uzupełniony. A to oznacza, że czas ogarniania uzupełniania całej deklaracji będzie krótszy. Kiedy do tego czasu nie mieliśmy jeszcze okazji korzystać z portalu podatkowego, to warto to odmienić.

Jaki rodzaj rozliczenia podatkowego wybrać - klasyczny czy przez sieć?

pity 2016
Author: Deb Nystrom
Source: http://www.flickr.com
Bardzo często z rozliczeniem podatkowym czekamy do ostatniego czasu. Rzecz jasna jest to większy błąd, ponieważ w kwietniu spóźniony podatnik jest zobligowany do ustawienia się w długiej kolejce w Urzędzie Skarbowym