Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

W górach wszystko może zmienić się bardzo szybko

Artykuły - strona główna

Sudety, góry
Author: Katarzyna Matylla
Source: http://www.flickr.com
Poza tym to tani sport, ponieważ aby biegać niepotrzebne są długie szkolenia czy profesjonalne oprzyrządowania. Wystarczą dobre buty, wygodne ubranie sportowe i... wyruszamy przed siebie. W głównym stopniu najistotniejsze jest, żebyśmy dostosowali śpiwór do własnych potrzeb oraz oczekiwań.

Obecnie na rynku znajdziemy rozmaite śpiwory (produkty znanych marek: www.skalnik.pl/spiwory_67.html), jednakże dobranie idealnego będzie zależeć od paru niezwykle ważnych aspektów.
buty
Author: Clarks
Source: Clarks
To prawda, ciemne wieczory i chłodne poranki mogą spowodować, że ta forma sportu, jesienią i zimą staje się dla nas swoistym sprawdzianem, mimo to właściwe podejście do tematu, ułatwi radzenie sobie z pogodą oraz nie przeszkodzi w trzymaniu się obranego planu biegania. Gdy temperatura na termometrze wskazuje poniżej zera, zrezygnujmy z intensywnego biegu w parku.

Wtedy trening należy wykonać na hali tudzież ruchomej bieżni. Jeżeli jednak wolimy świeże powietrze, wyszukujmy należycie oświetlone i godne zaufania miejsca. Gdy za oknem plucha dobrze jest również mieć towarzysza. Przyjaciel zmobilizuje nas i sprawi, że czas będzie szybciej biegł o tej monotonnej porze.

”Kopa”do działania dadzą także urządzenia elektroniczne Garmin, które informują nas o osiągnięciu własnego rekordu, takiego jak np. czas czy dystans - porównaj produkty. Firma Garmin, która wprowadziła na rynek pierwsze urządzenia GPS dla osób
jogging
Author: Leo-setä
Source: http://www.flickr.com
uprawiających sporty, urządzenie do joggingu stworzyła zarówno dla profesjonalnego sportowca jak i amatora.

Jeżeli pragniemy się udać na sprawunki przed wyprawą, to z pewnością musimy wiedzieć, iż sklep górski ma wszystko co potrzebne. Zakupimy tu każdy, nawet najmniejszy przedmiot, który będzie miał nam pomóc we wspinaczce, w dodatku jeszcze okupimy się w odpowiednią odzież, która ochroni nasze ciało, jak oraz także w materiały, które w razie jakiegoś niebezpieczeństwa pozwolą nam przeżyć i bezpiecznie powrócić do schroniska. Starczy tylko wyszukać taki market w pobliżu oraz się do niego skierować.