lekarz

Artykuły - strona główna

Milupa pku - niesłychanie bogata gama preparatów stosowanych w diecie niemowląt z fenyloketonurią

kawa z ekspresu
Source: en.wikipedia.org
Występuje raz na kilkaset urodzeń. Jest dziedziczna. Zalicza się ją do grupy schorzeń rzadkich. Niezwykle szybko się rozwija wywołując wiele groźnych zmian w całym organizmie jednostki, zwłaszcza zaś w centralnym układzie nerwowym.


Czym jest fenyloketonuria? To zaburzenie przemiany aminokwasów, a dokładniej mówiąc fenyloalaniny.

Co robić, aby ze zdrowiem wszystko było w porządku?

Raz do roku pamiętaj o glukozie!
Author: Bird&Co
Source: Bird&Co
Z jakich przyczyn polska służba zdrowia ciągle nie może usatysfakcjonować? No cóż, przede wszystkim rozchodzi się o to, że jakby nie patrzeć za mało pieniędzy pakujemy w medycynę. Pewnie wielu czytelników powie, iż przecież płacą sporo składek, zatem nie ma najmniejszego sensu płacić więcej, bo to tak czy siak niewiele da.

Jakie dziedziny cieszą się szczególnym zaufaniem publicznym?

u lekarza
Author: Naval Surface Warriors
Source: http://www.flickr.com
Niektóre profesje mogą się pochwalić olbrzymim zaufaniemludzi, a inne powodują niezadowolenie lubnieufność. W Polsce i na świecie organizowane sąankiety, które sprawdzają stan ufności obywateli dopewnych profesji i w czołówce można znaleźć strażaków. O dziwo szereg zwykle domykają panowie politycy.

Jeśli mamy trudy z układem moczowym to pomóc może tylko urolog

Lekarze
Author: The All-Nite Images
Source: http://www.flickr.com
Każdy doktor zajmie się inną częścią naszego organizmu
Gdy coś niedobrego zaczyna się dziać z naszym ciałem, to najpierw musimy znaleźć miejsce problemu, a później wybrać się do właściwego specjalisty. Jedynie on będzie miał szansę poszczycić się taką wiedzą, że zaoferuje nam gwarancję iż będziemy mogli wrócić do pełni zdrowia. Co więcej to właśnie ekspert będzie w stanie zaznaczyć jaki typ leczenia okazuje się być dla nas najlepszy oraz będzie znał się na najnowszych sposobach uleczenie w swojej dziedzinie.

Dla calutkiej rodziny świetny będzie restonum

szpital
Author: André Hofmeister
Source: http://www.flickr.com
Gdy pragniemy mieć świadomość, że będziemy żyć do późnego wieku w świetnym zdrowiu, to z pewnością powinniśmy zobaczyć, które preparaty okazują się być nam oferowane, tak żebyśmy mieli świadomość, że będziemy wspierać działanie swojego organizmu od wewnątrz.


Armolipid ma odpowiednie działanie na dany cholesterol


Warto troszczyć kompleksowo o własne zdrowie, przez to musimy spytać lekarza, co powinniśmy stosować.

Parę słów o leczeniu na własną rękę i ryzykiem jakie jest związane z dostępności medykamentów

tabletki na dłoni
Author: Kiran Foster
Source: http://www.flickr.com
Kiedy kogoś dopadnie niespodziewana choroba, to oczywistym jest, że ktoś taki będzie się chciał jej jak najszybciej pozbyć. Najczęściej nie interesuje go, że takie objawy są przeważnie zwiastunem poważniejszej choroby i powinny przede wszystkim skłaniać do wizyty u specjalisty.

Autyzm a Zespół Aspergera to inne zaburzenia. Te dwa zaburzenia się różnią, chociaż wiele osób o tym nie wie

Dziecko i rodzic, chłopiec
Author: Monthly_M
Source: Fotolia
Jak w każdej epoce, tak i teraz przychodzą na świat dzieci z autyzmem lub Zespołem Aspergera. W naszym kraju jedni, jak i drudzy określani są tak samo, choć jednak, jak i druga przypadłość mocno się od siebie różnią. Niestety, niska świadomość i brak wiedzy na ten temat są na niskim poziomie, a wszystko to przez brak zrozumienia czy pragnienia poznania świata tak funkcjonujących dzieci. W tym artykule postaramy się trochę przybliżyć tą tematykę, odpowiedzieć na pytanie czym są te dwie przypadłości?

Rehabilitacja po kontuzji ?

W chwili, gdy zostajemy wypisani ze szpitala zdarza się, że konieczna jest nam rehabilitacja Wrocław. Wrocław jest miastem, gdzie na sto procent znajdziemy pasujące do naszej przypadłości ośrodki rehabilitacyjne. Ludzie, którzy w nich pracują będą w stanie poprawić naszą kondycję, a przez swoje ogólne przygotowanie wesprą nas też psychicznie.

W wypadku jeśli zastanawiasz się nad powiększeniem penisa, musisz znaleźć właściwy gabinet specjalistyczny

nadciśnienie
Author: Intuic | The Social Media Agency
Source: http://www.flickr.com
Dla mężczyzn wymiar penisa posiada spore znaczenie. Mężczyźni niejednokrotnie sądzą, że mogliby mieć znaczniejszy organ i dzięki temu zapewniać swym partnerkom seksualnym lepszą rozkosz.

Jaką rolę spełniają dla mężczyzn w starszym wieku regularne kontrole urologiczne.

pozycja
Author: Amy
Source: http://www.flickr.com
Każdy mężczyzna zapewne by chciał do końca życia być sprawny w damsko-męskich relacjach, ale niestety u wielu jedynie na marzeniach się kończy. Panowie z jednej strony oczekują tego, że bez przerwy będą sprawni seksualnie, ale z drugiej dużo robią, aby tak nie było.

Wszyscy wiemy, że zdrowie jest najważniejsze, wobec tego jeśli coś nas martwi, od razu musimy iść do doktora ogólnego w Kamiennej Górze

poduszki
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com
Świat, w którym żyjemy, pędzie niezwykle szybko. Niejeden się gdzieś śpieszy - wszyscy nieprzerwanie się uczą lub pracują. Nawet iść na chorobowe nie mamy kiedy.

Kłopoty z dzieckiem - warto poprosić fachowców o pomoc -zobacz więcej

dzieci
Author: Travis Swan
Source: http://www.flickr.com
Każdy człowiek może wymagać wsparcia, opieki, troski, życzliwego słowa, jednak to nasze dzieci są najbardziej bezbronni pod tym względem, dlatego też w każdym dniu należy dbać o to, by niczego im nie brakowało. To my – rodzice – powinniśmy troszczyć się o swoje pociechy i obserwować to, jak i czy w prawidłowy sposób się rozwijają. Rzecz jasna, jako opiekunowie swoich podopiecznych nie będziemy zapewne idealni, bowiem nie jest to raczej możliwe, niemniej w ramach swoich możliwości winniśmy całkowicie wspierać swoje dzieci.

Kłopoty z potencją? Kup najlepszy środek

Braveran
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Nauka posunęła się bardzo do przodu na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Jedną z szybciej rozwijających się dziedzin jest na pewno medycyna, a także jej krewna, farmakologia. Dzięki wielu badaniom naukowym, organizowanym na całym globie, naukowcy są w mocy leczyć coraz to kolejne choroby. Problemem, z którym boryka się mnóstwo panów po pięćdziesiątce, jest impotencja, na szczęście i na nią mamy lekarstwo.

Masz problemy ze z samopoczuciem – co można na nie poradzić?

zdrowie
Author: JeongGuHyeok
Source: http://pixabay.com/
Chyba każdy z nas ma świadomość tego, jak ważna jest troska o swoje zdrowie. Przecież nie ma w życiu nic bardziej cennego. Z każdych trudności jesteśmy w stanie jakimś sposobem wybrnąć – z gotówkowych, uczuciowych, zawodowych, ale kiedy pojawią się zdrowotne, musimy się zdać na siłę wyższą. Dlatego nadzwyczaj istotne jest, aby kontrolować swój organizm, być czujnym na sygnały, jakie nam on wysyła oraz ich nie ignorować, a zawsze weryfikować czy nie dzieje się właśnie nic złego.

Kobiece dolegliwości a bezpieczny zabieg, który robi się sprawnie i bez specjalnych komplikacji

Uśmiechnięta kobieta
Author: Rose Physical Therapy Group
Source: http://www.flickr.com
Mówi się, iż panie są bardziej złożone od mężczyzn, jest to prawda a może kłamstwo? Wychodzi na to, że jest coś na rzeczy przy tym nawet nie trzeba wchodzić specjalnie w zagadnienia psychologiczne, aby to pojąć. Wystarczy zwrócić uwagę na budowę kobiecych narządów płciowych i problemy które z tego wynikają, żeby zauważyć, że coś jest na rzeczy. Dla przykładu. Zabieg histeroskopii.

Gdzie i za jak wysoką opłatę można zrobić dobre leczenie kanałowe?

dentysta podczas zabiegu
Author: Army Medicine
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia już od dawna zdrowe i ładne zęby, które przynoszą każdemu człowiekowi zdrowy i ładny uśmiech to podstawa w życiu każdego człowieka. Trudno bowiem nabyć niekiedy poprawne pierwsze wrażenie bez właśnie zewnętrznych ładnych poszlak naszego wyglądu i naszego stylu.

Czemu rehabilitacja jest tak niezbędna? O czym najlepiej pamiętać? Na czym to polega?

zdrowie - odbicie
Author: Magic Madzik
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób na coś narzeka, lecz dla niektórych jest to sprawa typu być albo nie być, ponieważ ból przeszkadza w standardowym funkcjonowaniu. Wiele osób dręczą bóle, różnorodne stany zapalne jak i neurologiczne. Ból wpływa również na bardziej znaczne napięcie układu nerwowego oraz oprócz utraty funkcjonalności może nawet dojść do załamania nerwowego. Na szczęście możemy z tym wygrać, a niezbędna jest w takiej sytuacji rehabilitacja.

Kłopot z zębami? Z całą pewnością uda Ci się bez problemu odnaleźć ekskluzywny gabinet we Wrocławiu

dziecko podczas wiztyty u dentysty
Author: jamesvandyke
Source: http://www.flickr.com
Sztuka lekarska rozwija się ekspresowo, praktycznie każdego miesiąca obwieszczane są nowiutkie odkrycia i wyjątkowe farmaceutyki, które mogą czasem uratować wielu ludzi.

Czym zajmuje się dermatolog oraz medyk medycyny pracy?

dermatolog
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
Dermatolog to doktor, jaki zajmuje się badaniem skóry, i także jej schorzeniami. Co więcej dermatolog zajmuje się też niektórymi chorobami, jakie objawiają się na skórze, takimi jak rumień lub nowotwory. Teraz dermatologia podzielona jest na niemało dziedzin, klasyfikacja jest niezmiernie rozległa i otacza między innymi dermatologię kliniczną, doświadczalną, a także kosmetologię, fotodermatologię lub deramtochirurgię, inaczej chirurgię skóry.

Pages