styl

Artykuły - strona główna

Ćwiczenia fizyczne uwielbiane przez kobiety

mata do jogi cena
Author: znanenieznane.pl
Source: znanenieznane.pl
Joga, bo jej dotyczy ten tekst, w ciągu ostatnich kilku lat zyskała wielką popularność, która nie może się równać z innymi rodzajami ćwiczeń. Dzisiaj joga to nie jedynie godzina ćwiczeń, to niemalże cały styl życia.


Wydaje się, iż joga przywędrowała do nas z Ameryki.

Jakie suplementy wybrać dla sportowców?

Zdrowe, lśniące włosy
Author: PR-ZONE
Source: pr-zone.pl
suplementy dla sportsmenów zawierają substraty mobilizujące organizm do szybszego spalania tłuszczów i budowania tkanki mięśniowej (odżywki na masę).


Te suplementy są dostępne bez recepty i nie mają wiele łącznego ze sterydami anabolicznymi, jakie są legalne, choć niedozwolone jako doping w profesjonalnym sporcie.

Kilka powodów, dlaczego każdy pokocha amarantuski

ciasteczka kokosowe
Author: Jaro Larnos
Source: http://www.flickr.com
Do takich produktów można zaliczyć przesmaczne amarantuski - sprawdzony przepis. Ta przekąska ma tak dużo mocnych stron, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dawniej wszystkie dziedziny życia związane ze sztuką były trochę mniej złożone. Na przykład w czasach barokowych ogólnie lubiano przerost formy nad treścią, dużą ilość ozdób i natarczywą ozdobność.

Ważne pytanie - Czym jest stosunek WHR?

mierzenie centymetrów
Author: Tanvir Alam
Source: http://www.flickr.com
Czym jest dobry styl? W każdej epoce oznacza coś całkowicie innego. Aktualnie na miano modnego wciąż zasługuje mniejszy lub większy modernizm. Mniej znaczy w tym wypadku więcej. Kształty są ważne, ale zachwycają raczej prostotą niż nadmiarem. Właściwie zbyt duża ilość dekoracji jest aktualnie kojarzona raczej z kiczem. Pozłacane dodatki w dużych ilościach mogą przytłaczać i pasują jedynie od czasu do czasu do stylu wiejskiego.