hormony

Artykuły - strona główna

Jakie zadania ma w naszych ciałach trzustka, jakie są najczęściej spotykane schorzenia tego organu.

potrafiszschudnac.pl
Author: with wind
Source: http://www.flickr.com
Trzustka to jeden z mniej znanych organów, tak naprawdę jeśli nic się z nią nie dzieje, to większość osób nawet nie wie, gdzie się ona znajduje. Jednak mimo tego, że jest niewielka i głęboko schowana, to spełnia ogromnie ważną rolę w organizmie.

Kontrowersyjna metoda czy coś normalnego? Dlaczego zapłodnienie in vitro rodzi tak dużo kontrowersji? Czy to niezbędne?

In vitro technicians at work
Author: Luigi Guarino
Source: http://www.flickr.com
Zapłodnienie in vitro jest metodą leczenia niepłodności. Powoduje one wiele kontrowersji w społeczeństwie. Wiele osób jest przeciwnych, aby taka metoda była dozwolona. Tak naprawdę, jest to jedna ze sposobów rozrodu wspomaganego, zaś w praktyce polega na złączeniu gamet poza organizmem kobiet. Niestety, nie zawsze tak się dzieje, więc tego typu zapłodnienie to proces wymagający wielu prób. By został zakończony powodzeniem trzeba wykorzystać wiele zarodków, co krytykują niektóre środowiska. Jednocześnie, trzeba wiedzieć, iż jeśli dla jakiejś pary nie istnieją inne sposoby na zapłodnienie, to in vitro jest jedyną możliwością na doczekanie się potomstwa.

Na różnorakie bóle i nieprzyjemności najbardziej korzystny jest masaż. Czy zdajesz sobie sprawę, jak wiele jest metod, żeby wykonać dobry masaż?

masaż
Author: Prezentokracja.pl
Source: Prezentokracja.pl
Pomyśl o sobie, przystańnachwilę, aby się rozluźnić Wykonaj kilka ćwiczeń, ale nie przesadzaj, bo możesz złapać kontuzję lub nabawić się przykrych zakwasów. No właśnie… Jak się do tego zabrać? Jak poczuć się idealnie, nie mieć zakwasów, nieprzemęczyć się zanadto, ale być w pełni i gotowym do nowych, życiowych wyzwań. Odpowiedzią jest zawodowy masaż.