Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Nie traćmy ducha sportu na jesień

Artykuły - strona główna

biegacze
Author: Adidas
Source: Adidas
W końcu przybyła upragniona wiosna, a wraz z nią ciepłe dni. Już za niedługo będzie lato i zaleje całą Polskę falą upałów. Gorące dni w lecie najmilej się spędza nad jeziorem. Ale gdy popatrzymy na to, co się porobiło z naszą sylwetką w ciągu mroźnych zimowych miesięcy, to mamy ochotę się zapaść pod ziemię. Zamiast jednak chować się przed resztą świata, lepiej po prostu porządnie wziąć się za siebie.

Budowanie pięknej figury nie niesie za sobą żadnych kosztów, ale bez wątpienia żąda pracy nad sobą. Nie możemy bowiem pstryknąć palcem i znowu mieścić się bez problemu w kostium z zeszłego sezonu. W wojnie z nadprogramowymi kilogramami najważniejsza jest systematyczna praca.
ciężarki do ćwiczeń
Author: sybersquad
Source: http://www.flickr.com
Ćwiczenia na urządzeniach w zaciszu własnego domu czy tez dużego mieszkania są coraz bardziej popularne w śród ludzi nie mających dużo czasu. Chcąc dbać o najistotniejsze grupy mięśni nie musimy wydawać na miesiąc po ok sto złotych za karnet.

Dla tych, którzy chcą połączyć uprawianie sportu ze świetną zabawą, łyżwy (TU) są odpowiednim wyjściem. Opcjonalnie ciepłą porą można zamienić je na deskorolki (np. LINK), które również dają dużo radości. Warto pamiętać, że sport jest lekarstwem na zły nastrój a jego działanie jest dłuższe niż tabliczki czekolady i nie wywołuje skutków ubocznych. Sklep sportowyNajprostszy stepper to małe urządzenie w cenie do 200 zł, które zmieści się pod każdym łóżkiem.

Prosta konstrukcja tego urządzenia stawia, iż każdy może na nim ćwiczyć. Stepper bardzo dobrze działa na dolne grupy mięśni i wzmacnia kolana i stawy. Dla osób, które lubią biegać, idealna będzie bieżnia. Jeżeli pogoda nie pozwala na bieganie, bieżnia jest doskonałym alternatywnym wyjściem na zachowanie dobrej kondycji bez względu na porę roku. Jeśli zmęczenie i pot są komuś obce, znajda się rodzaje ćwiczeń, które może wykonywać.

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się |kijki nordic walking.
gra w piłkarzyki
Author: Victor
Source: http://www.flickr.com
Nie wiadomo czy stało się to dlatego, że dzięki nim kondycja staje się lepsza, a dodatkowo gubi się zbędne kilogramy bez dużego wysiłku fizycznego. Faktem jest, że dzięki temu coraz więcej osób przekonuje się do uprawiania sportu. Oprócz profesjonalnego sprzętu do ćwiczeń w sklepie Sport-Shop znajdziemy również odżywki wspomagające nasze wysiłki na siłowni, sprzęt do nurkowania, sprzęt do sportów drużynowych (siatki, piłki) oraz bardzo przydatny przydatny na wakacyjne wyprawy sprzęt turystyczny (www). Pamiętając o tym że, w zdrowym ciele zdrowy duch warto wydać kilka stówek na doskonałej jakości sprzęt, na którym z powodzeniem będziemy wzmacniać mięśnie przez kilka lat.