Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Wybieramy przyrządy do ćwiczeń

Artykuły - strona główna

Author: iStock.com
Nasz rejon cechuje się dość kiepskim klimatem. Sporą część roku są tu opady, a zazwyczaj jest chłodno. Drażni to bez wątpienia każdego sportsmena, który regularnie uprawia bieganie. W zimowe miesiące konieczne okazują się bieżnie zainstalowane w ocieplanych miejscach. Opłacanie karnetów na siłownie jednak jest dość drogie.

Wszystkie te kłopoty zwyciężą zbudowanie prywatnej sali sportowej. W tym tekście przedstawimy elementy, które należy kupić, by skompletować domową siłownię.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Author: adidas
Source: adidas
Takie założenie nie jest wszakże bezsensowne. W ostatnich dwóch latach na zawodach popisuje się młodziutka dziewczyna z Małopolski - Agnieszka Radwańska. W momencie, kiedy zaczęła zwyciężać, przed telewizorami kibicowało jej coraz więcej rodaków.

Niestety, liczba oglądających okazała się sporo niższa, niż w czasie zwycięstw Orła z Wisły. Można powiedzieć, że jest to efekt niewielkiej atrakcyjności walk na korcie. Tenis to niestety nie skoki narciarskie, które pasjonują kibiców, ponieważ reprezentują połączenie dowodzenia imponującej odwagi skoczków i twardej rywalizacji. Ciągnące się po parę godzin mecze tenisowe mogą zmęczyć nawet najtwardszych. Ale okazja na zwiększenie popularności tej dyscypliny w naszym kraju jeszcze jest.

Nie tak dawno najsilniej mieszkańców Polski zainteresował młody Jerzy Janowicz, który znakomicie się zaprezentował na prestiżowym turnieju w w Paryżu. To sprawiło, że całkiem dużo ludzi oglądało tenis live w mediach. Analizy naukowe dowiodły, że idealne dla utrzymania kondycji i spalenia tłuszczu są treningi HIIT. Polegają one na naprzemiennym ciężkim i niewielkim wysiłku. W tego rodzaju treningu najważniejsze jest chwilowe utrzymanie maksymalnego tętna serca, zatem przydatny staje się precyzyjny pulsometr (oferta).

Takie gadżety można wsadzić na nadgarstek jak zegarek i sprawdzać swój puls podczas treningu. Spory odsetek weteranów tego szlachetnego sportu uważa, że młodzieniec ma tak wielki talent, że bez wątpienia doczekamy się w przyszłości wielu sukcesów. Kto wie, może za parę lat polscy miłośnicy tenisa otrzymają swojego „Małysza”? (sklep sportowy ze sprzętem do tenisa) Silnie zużywa tłuszcz również trening kulturystyczny. Jeśli chcesz mieć imponującą muskulaturę, musisz w swoim pomieszczeniu zainstalować najbardziej istotne urządzenia do treningu. Fundamentalna w solidnym ćwiczeniu jest sztanga, dzięki której można stymulować muskuły piersiowe, plecy, naramienne i nożne. Miej na uwadze, że wolne ciężary są skuteczniejsze dla pobudzenia muskulatury od powszechnych maszyn do ćwiczeń. Wstaw też dobry drążek do podciągania, dzięki czemu rozbudujesz naprawdę silne plecy.