Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Jak dopasować rakietę tenisową do swoich potrzeb?

Artykuły - strona główna

tenis
Author: peddhapati
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli grasz w tenisa to niewątpliwie idealnie wiesz, że istotny jest właściwy strój. Aktualnie wiele sklepów sportowych oferuje oryginalny strój do tenisa dla kobiet i mężczyzn, który nie ogranicza ruchów i jest wygodny w czasie gry w tenisa. Niezwykle ważnym fragmentem ubioru są też buty do tenisa. To niesłychanie ważne, aby były one porządnie dobrane. Agnieszka Radwańska niedawno przeszła aż do finału prestiżowego Wimbledonu, a w głównym zestawieniu najlepszych graczek świata zajęła rewelacyjną drugą lokatę. Jej zwycięstwa uczyniły to, że rodacy zaczęli interesować się tenisem.

Ludzie z zadowoleniem widzieli ją w roli dzierżącej polską flagę podczas inauguracji Olimpiady w stolicy Zjednoczonego Królestwa. Polacy strasznie zasmucili się, gdy w złym stylu wypadła z turnieju olimpijskiego. Wielkie zafascynowanie dziedziną łączy się bezpośrednio z dużymi oczekiwaniami, z tym wyraźnie jeszcze Wiktoria Azarenka sobie nie potrafi radzić. Lecz to się na pewno skończy, kiedy przywyknie do swojej renomy.
radwańska
Author: Carine06
Source: http://www.flickr.com
Najczęściej, kupując naciągi trzeba mieć na uwadze ich sztywność. Znaczenie ma też strata napięcia o charakterze wstępnym.

Dzisiaj na rynku sprzedawany jest ich naprawdę różnorodny wybór. Fachowcy są zdania, że wybór odpowiednich naciągów jest kwestią indywidualną i zależy od gracza, w związku z tym to do niego należy końcowa decyzja. Dobrze jest zakupić ich mniejszą liczbę, spróbować i ocenić, czy faktycznie nadają się do dalszego wykorzystywania. Jeżeli tak, dopiero wówczas warto zaopatrzyć w kolejne tego rodzaju akcesoria. Znakomitym rozwiązaniem jest bazowanie na parametrach sztywności. Odnalezienie podobnych informacji nie jest jednak takie proste.

Najlepiej szukać na profesjonalnych witrynach internetowych, które poświęcone są tenisowi. Wskazane jest w dodatku wypróbować kilka naciągów i porównać je ze sobą, by mieć pewność, że docelowo podejmie się satysfakcjonującą decyzję. Rzecz jasna, o zdanie można zapytać bardziej doświadczonych graczy, trzeba jednakże pamiętać, że odpowiadające im parametry nie zawsze muszą okazać się odpowiednie i dla innych osób (wszystko co powinieneś wiedzieć na temat naciągów tenisowych). A miłość do tenisa można sprawdzić patrząc na pnące się w górę rezultaty oglądalności jej zawodów, a też po spędzaniu wolnego czasu przez mieszkańców Polski. Sporo studentów uprawia w ramach wychowania fizycznego tenis ziemny. Często można spotkać w parkach ludzi grających na darmowych kortach (sprawdź przykłady).

Widoczną popularnością odznaczają się hale, w których można wypożyczyć boisko do tenisa na parę gier. Powstaje liczba pubów, gdzie można popatrzeć na tenis na żywo. W związku z tym nierzadko wiele osób decyduje się jednak na nabycie butów do tenisa w sklepie stacjonarnym. Aczkolwiek jeżeli decydujesz się jednak na nabycie butów do tenisa za pomocą Netu to pamiętaj by bardzo dokładnie i precyzyjnie zmierzyć długość wkładki, byś nie miał problemu z dostosowaniem odpowiedniego rozmiaru. Miłośnicy tenisa, którzy grają już od wielu lat, najczęściej sami wiedzą jaki sprzęt kupować do swoich możliwości. Ponadto gracze zawodowi najczęściej mają swoje ulubione modele, do których są przywiązani. Należy dodać, że rakiety bardzo dobrej jakości i znanych marek zazwyczaj mają też odpowiednio wysokie ceny. Niektóre z nich kosztują nawet więcej niż tysiąc złotych - kontynuuj na novasport.pl.