Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Akcesoria sportowe i obuwie

Artykuły - strona główna

wakeboard
Author: Dosionair
Source: http://www.flickr.com
Wakeboard jest związkiem snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z amatorów wymienionych dyscyplin powinien więc spróbować swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a na pewno nie będzie niezadowolony. Tak jak narty wodne, podobnie i wakeboard opiera się na płynięciu po powierzchni wody na desce wakeboardingowej. W takiej sytuacji jednak deska jest jedna, całkowicie jak przy snowboardingu.

W zależności od doświadczenia pływaka (wakeboarder'a) sport ten może być niezwykle spektakularny. Do holowania wakeboardera użyć można łódź motorową lub wyciąg. W Polsce jest już wiele wzorowo działających ośrodków wodnych posiadających na wyposażeniu wyciąg do wakeboardingu.
wakeboard buty
Author: http://www.megadecha.pl/
Source: http://www.megadecha.pl/
Rodacy zwłaszcza polubili narty wodne i to właśnie ten sport wodny jest W Polsce najlepiej reklamowany.

Zarówno dla zaawansowanych, jak i raczkujących surferów polecamy adres sklepu internetowego Megadecha.pl. Wysokiej jakości towar, dostępny jest przez internet stąd cena jest niższa, bo nie obejmuje kosztów magazynowania. Dostępny asortyment posegregowano według 5 głównych kategorii, takich jak: wakeboard, windsurfing, narty wodne, zabawki wodne i kitesurfing. Problem ewentualnej konsultacji i porady przy doborze artykułów został rozwiązany poprzez dwa aktywne kontakty gg do konsultantów - kontakt ze sklepem Megadecha.

By zapoczątkować swoją przygodę z wakeboardingiem należy zakupić właściwy sprzęt, czyli przede wszystkim interesuje nas deska i wakeboard buty. Nie oznacza to, że jesteśmy zobligowani od razu zakupić wszystko na własność. Najpierw wystarczy wypożyczyć, a później, jeżeli już dojdziemy do przekonania, że jest to sport dla nas możemy wziąć pod uwagę zakup własnego. Na ogół nadmienione już ośrodki wodne mają wypożyczalnie sprzętu.

Koszty sprzętu do wakeboardingu są różne. Zależnie od tego, czy zdecydujemy się nabyć sprzęt nowy, czy używany stracimy na zakupy odpowiednio od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Jeśli w przeszłości nie przytrafiło nam się mieć na nogach narty wodne albo spróbować swoich sił na desce snowboardowej lub surfingowej i nie czujemy się nazbyt pewnie na samodzielną naukę, możemy zapisać się na kurs wakeboardingu. Nauka da nam szansę w bezpieczny sposób, pod opieką instruktora zaznajomić się z fundamentalnymi zasadami tej dyscypliny oraz nauczyć bazowych trików.