Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Sklep snowboardowy - co w nim znajdziesz?

Artykuły - strona główna

snowboard
Author: SkiStar
Source: http://www.flickr.com
Musimy posiadać buty do snowboardu W zasadzie w normalnych butach narciarskich też można jechać na twardej desce, rozkręcając większe szybkości. Buty o małym stopniu twardości, są wyrabiane dla dzieci i pań, męskie modele są bardziej twarde. Miękkie buty snowboardowe są szalenie popularne i najlepsze dla początkujących. Są osoby, które powinni kupić nowe wiązanialub spodnie snowboard. Pamiętajmy jednak o tym, żeby nie kupować nic na ostatnią chwilę, po co przed wyjazdem na wypoczynek dodatkowo się stresować. W rzeczy na snowboardowe szaleństwo wyposażmy się miesiąc przed momentem wyjazdu.

A jeszcze lepiej iść do sklepu z tego typu asortymentem, gdy u nas w kraju jest ciepło, bo wtedy na pewno będą jakieś obniżki cen. Można również poszukać sprzętu w Internecie. Ale szukając tam akcesoriów tego rodzaju dobrze byłoby znać się na rzeczy. (Czytaj też http://www.zygzaksnow.pl/gnu,80.html) Bo nie zawsze obrazek w galerii sklepu idealnie pokazuje daną rzecz. Zresztą, jeśli nigdy nie zjeżdżaliśmy i dopiero rozpoczynamy naszą przygodę ze snowboardem, to czasem lepiej nie kupować od razu deski. Na początek powinniśmy coś wypożyczyć i zobaczyć czy jest to sport dla nas.

Oczywiście, jeżeli kupimy deskę i wyjdzie na to, że nie będziemy się bawić w snowboard, to będziemy mogli ją odsprzedać, ale na pewno będziemy stratni. Tak, więc lepiej dwa razy pomyśleć, czy chcemy zjeżdżać czy nie, bo wyrzucanie pieniędzy w deskę, która będzie tylko stała w pokoju, to marny pomysł. Zobacz też http://www.zygzaksnow.pl/spodnie-snowboardowe,59.html
uprawiając snowboard
Author: SkiStar
Source: http://www.flickr.com
Muszą zostać one dopasowane do naszej stopy, tak by nie okazały się za wielkie, gdyż trudno będzie nam się w nich poruszało, ani za małe, ponieważ wtenczas będą nas cisnąć. Dodatkowo trzeba zwrócić uwagę by okazały się choć trochę ocieplane, wtenczas będziemy mieli pewność, że nie zmarzniemy, a radość z jazdy będzie sporo wyższa. Bielizna termoaktywna odprowadza wilgoć od ciała. Pozostała powłoka ubrań gromadzi ciepło.

Żeby to wszystko zdołało robić prawidłowo, własne ciało powinno być osłonięte przed deszczem i wiatrem atakującymi nas zimą bez skrupułów. Odpowiednia kurtka snowboardowa nie jest tania, niemniej w pełni sprawdzi się w wielu odmiennych wypadkach. Kurtka snowboardowa musi być nie wyłącznie wodo i wiatroodporna, ale równocześnie przewiewna. Kiedy kupujemy deskę snowboardową to należy wiedzieć, jakiej firmy chcemy mieć deskę. Oczywiście nie zawsze mamy ogromu gotówki. Ale w przystępnej cenie również możemy kupić już porządny sprzęt do snowboardowych wyczynów.

Do takich desek należy m.in. deska burton. Możemy kupić deski Burton już za mniej niż 1000 złotych. W dodatku otrzymujemy na nie gwarancję. Cena sprzętu jest zależna od tego czy kupujemy wszystko od A do Z i z na deskę, z której serii postawiliśmy. Co ważne dla wielu osób, firma ta wyróżnia się naprawdę dobry designem. Poza tym konstrukcja deski jest lekka a co ważne bardzo wytrzymała. Tak, więc rzeczywiście warto zainwestować w sprzęt firmy Burton. Wystarczy albo znaleźć sklep ze sprzętem snowboardowym, gdzie są też deski tej firmy, albo znaleźć ten sprzęt w sklepie internetowym.