Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Nowe hobby - tenis ziemny

Artykuły - strona główna

Rakieta i piłeczka do squasha
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Tenis jest jednym z popularniejszych sportów, i w praktyce grać może w niego w zasadzie każdy, bez względu na wiek czy formę fizyczną. Rzecz jasna jeśli będzie się myśleć o osiąganiu jakiś sukcesów w tym sporcie, to trzeba się mu całkowicie poświęcić, zarówno czasowo, jak i finansowo. Ale do amatorskiego grania w zupełności wystarczy rakieta, odpowiednie buty i kawałek kortu. No i oczywiście jakiś partner do gry, bowiem tenis to sport typowo dwuosobowym.

tenis
Author: Carine06
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zamierza się grać parę razy w roku, to kupno nowej rakiety nie ma sensu, ale jeżeli ktoś chciałby się nieco bardziej zaangażować w ten piękny sport, to dobrze, żeby pomyślał jednak o takim zakupie. Wielu osobom może się wydawać, że wszystkie rakiety są takie same, niczym się od siebie nie różnią i nie ważne jest, co się trzyma w ręce. Być może przy pierwszej grze nie będzie się widzieć żadnej istotnej różnicy, lecz już po paru meczach nawet zupełnie początkujący gracz będzie mógł ocenić, czy dany model będzie mu odpowiadał czy jednak nie (zobacz szczegóły na novasport.pl/poradnik). I jeśli zamierza kontynuować zabawę z tenisem, to powinien dobrać odpowiednią rakietę dla siebie.

Jakość, a tym samym wytrzymałość potencjalnego naciągu zależy od fundamentalnych elementów: grubości struny oraz tworzywa z jakiego jest stworzona. A z kolei te cechy powodują, iż zupełnie inaczej będzie się nam grało w zależności od wyboru danego parametru. A miłość do tenisa da się zweryfikować widząc wzrastające rezultaty widowni jej występów, a również po formie rekreacji mieszkańców Polski. Wielu żaków trenuje w ramach wf tenis ziemny.

Nierzadko można napotkać w parkach ludzi odbijających piłeczkę na ogólnodostępnych kortach (sprawdź informacje). Widoczną popularnością mogą pochwalić się obiekty sportowe, w których da się opłacić boisko do tenisa na godziny. Wzrasta liczba pubów, w których można poobserwować tenis na żywo. Aby nie dopuścić do pomyłki, która przyniesie przede wszystkim stratę pieniędzy, ale poza tym może nas zniechęcić do gry, udajmy się do bogato wyposażonego sportowego centrum handlowego, zatrudniającego odpowiednich dobrze wykwalifikowanych fachowców, których będziemy mogli zapytać o radę.

To nie żaden wstyd - a takie postępowanie pomoże nam w wyborze. Największą popularnością cieszy się tenis ziemny i stołowy. Jeszcze niedawno tenis ziemny uchodził za sport dla lepiej sytuowanych, dziś już tak to nie wygląda, co może zobaczyć odwiedzając jakiś sklep tenisowy – stacjonarny czy internetowy (zobacz kompletną propozycję na tej stronie). Oczywiście, jeśli marzy nam się taka kariera jak Agnieszki Radwańskiej to nie dość, że potrzeba wiele lat treningów, ale także dużych nakładów pieniężnych.Jeśli jednak chcemy pograć tylko od czasu do czasu , to nie powinno być problemu, żeby takie coś zorganizować.