Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Urządzamy siłownię w domu - co warto kupić w sklepie ze sprzętem sportowym

Artykuły - strona główna

Author: Sport-shop.pl
W obrębie tej kategorii, serwis oferuje różnorodne urządzenia do ćwiczeń , a także urządzenia fitness, przeznaczone zarówno do profesjonalnego wykorzystania na siłowniach, jak i do wykorzystania domowego. Dbałość o jakość oferowanych towarów oraz współpraca z najlepszymi dostawcami to cechy, wyróżniające Vivafitness na tle konkurencyjnych serwisów. W asortymencie sewisu można znaleźć m. in.: rowerki trekkingowe - http://www.vivafitness.pl/k/83/ROWERY-TREKKINGOWE Nadal dużą popularnością cieszą się kluby fitness, które oferują różnorodne zajęcia indywidualne. Jeśli chcielibyśmy mamy możliwość wynajęcia indywidualnych godzin z trenerem, który doradzi w jaki sposób mamy ćwiczyć.

Author: Rossmann
Decydując się na masaż, należy pamiętać, że nie każdy może być dla nas odpowiednio dobrany. Masaż sportowy przeznaczony jest dla tych, którzy intensywnie trenują swój organizm. Wyróżnia się poważną siłą i wiąże się z energicznymi uciskami. Doradzany jest głównie sportowcom lub wszystkim osobom, które źle oceniły swoją kondycję i zwyczajnie mają zakwasy. Nie wystarczy nawet masażer do ciała, użyty samodzielnie w domu.

Jeżeli nie chcemy dosłownie oddawać się w ręce specjalisty zastanówmy się nad odmiennym wyjściem. Mogą być nim fotele masujące w sklepie internetowym vivafitness.pl. Decydując się na takiego typu sprzęt musimy zwrócić uwagę na parę rzeczy. Przede wszystkim programy masujące. Zwykle mamy ich do wyboru kilka, skupiają się na różnych okolicach ciała – może to być kark, plecy, nogi albo ramiona.

Należy mieć też możliwość wyboru intensywności masażu, tak, żeby był przyjemny. Kolejna sprawa – cena. Naturalnie fotele są różne, stosunkowo tanie i droższe. Mają tylko kilka lub więcej programów itp. Kupmy taki, który jest dla nas odpowiedni i na jaki nas stać. Następna sprawa – wielkość.

Wydaje się to mało znaczące, lecz gdy mamy małe mieszkanie to ogromny fotel masujący je po prostu zagraci i zamiast korzystać z radością z fotela zaczniemy się o niego obijać i będzie nas to denerwować. Gdy nie mamy wolnej przestrzeni i oczywiście środków na zakup fotela mamy jeszcze jedno wyjście. Maty masujące są rozwiązaniem dostępnym praktycznie dla wszystkich. Dość tanie, da się je ułożyć na fotelu, lub na podłodze. Nie potrzeba na nie miejsca, ponieważ rozkładamy je wyłącznie na czas masażu, są proste w obsłudze i działają tak samo jak każdy inny przyrząd do masowania. Oczywiście zwracajmy uwagę na to, czy są odpowiednio wykonane, czy przewód jest właściwie zamocowany – by nie odpadł po kilku użyciach. Masaż to doskonały sposób na relaks dla wszystkich. Niezależnie od tego jakie życie prowadzimy może pomóc nam zrelaksować mięśnie spięte z racji stresu, lub intensywnych ćwiczeń.