Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Zdrowe dodatki do potraw na co dzień

Artykuły - strona główna

bułeczki robione na oleju lnianym
Author: Alpha
Source: http://www.flickr.com
Doktor Budwig znalazła rozwiązanie zgodne z potrzebami wielu osób, o czym ochoczo przekonują też w internecie. Według jej profesjonalnej opinii, olej o danych cechach charakteryzuje się leczniczymi właściwościami. Temperatura pomieszczenia, w jakim trzyma się ten tłuszcz, nie może przekroczyć 10°C. Wówczas można mieć całkowitą pewność tego, że wciąż będzie w pełni wartościowy i będzie zgodnie z zaleceniami specjalistki sprzyjał naszemu zdrowiu. W ofercie producenta olej budwigowy oferowany jest w doskonałym termicznym opakowaniu.

Doktor Budwig jest znana nie od dziś ze swojego profesjonalizmu, który bazuje na dużym doświadczeniu oraz indywidualnej czy dokładnej analizie. Tłuszcz włączany do diety, natomiast kryteria specjalistki z zakresu żywienia są szczególnie podobne do odżywiania się naszych południowych sąsiadów. Wiele owoców, jak i owoców morza, to zdecydowanie droga do odzyskania lub utrzymywania zdrowia, ale szczególnie do doskonałego samopoczucia na co dzień. Dieta, w skład której wchodzi olej lniany budwigowy, posiada dużo antyoksydantów i kwasów omega-3. Olej lniany (czytaj dalej na oleofarm.pl) w czasie przestrzegania diety przyjmuje się w rozmaitych dawkach.

Ich wielkość zależy przede wszystkim od stanu zdrowia. Dla ludzi zdrowych będzie to kilka łyżek oleju na dzień. Z uwagi na postać oleju dobrze jest spożywać go w odmiennej formie niż standardowa. Dieta dr Budwig zaleca przyjmowanie oleju w formie pasty. Sporządza się ją mieszając olej z chudym twarogiem.

Tak przystosowany olej przyswaja się dużo łatwiej niż w naturalnej formie. Jest także o wiele bardziej apetyczny. Dla pacjentów chorych zalecane jest stosowanie mniejszych ilości oleju. Ważne jest, by w każdej sytuacji pamiętać o wyrzuceniu tłuszczów zwierzęcych i innych z codziennej diety. Tłuszcze są szczególnie istotne przy wchłanianiu się witamin, dlatego warto zwracać uwagę na ich odpowiednie dawki na co dzień. Proponowany przez doktor olej budwigowy to niezmierzone źródło kwasów omega-3, które pozwalają na przyjmowanie wartości odżywczych z jedzenia.

Są swego typu transporterem, bez czego znakomite samopoczucie nie jest możliwe. Bez kwasów omega-3 czujemy się ospali, co może zmienić się w nieustanne zmęczenie. Taki problem paraliżuje każdy dzień, a w efekcie prowadzi do wielu groźnych chorób. Decydując się na najlepszy suplement należy sprawdzić ilość oleju rybiego w tabletce oraz zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 w jednej dawce. Witamina E, dodana do suplementów, zapobiega utlenianiu się kwasów omega-3, co zwiększa skuteczność terapii.