Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Masz bliznę? Możliwe jest jej usunięcie – sprawdź, jak to zrobić

Artykuły - strona główna

Po operacji została ci brzydka blizna? A może byłeś uczestnikiem poważnego wypadku, odnosząc rany, których ślad nosisz na swoim ciele do dzisiaj? Nikt nie lubi takich mankamentów urody. Nie tylko nieładnie wyglądają, lecz również przywołują bolesne doznania, o jakich nie chcielibyśmy pamiętać. Najczęściej blizny goją się bez żadnej interwencji, pomału blednąc i zanikając.

Niekiedy jednak pomimo upływu czasu zostają czerwone i niemiło swędzą. W takiej sytuacji może być potrzebne profesjonalne usuwanie blizn Sopot (więcej), w jednym z salonów kosmetycznych, mających tego typu usługi. Pierwszy proponowany zabieg to mikrodermabrazja diamentowa. Poprawa jest dostrzegalna już po pierwszym zabiegu, jednakże aby osiągnąć zadowalające rezultaty przydałoby się nawet dziesięć zabiegów. Zabieg można wykonywać ba każdym miejscu ciała oraz twarzy.Jeżeli przeprowadzimy mikrodermabrazję na policzkach lub na czole, spostrzeżemy także inne pozytywne rezultaty, w tym zwężenie porów, zmniejszenie zmarszczek bądź zmniejszenie łojotoku. Zabieg jest bezbolesny i nie powoduje odczucia dyskomfortu. Nie zajmuje wiele czasu oraz nie wyłącza z normalnego życia, więc od razu można wrócić do zwykłych powinności. Drugim sposobem usuwania blizn jest peeling chemiczny, usuwający warstwy naskórka wraz ze zmianami, których chcielibyśmy się pozbyć.
Poza wygładzeniem blizn umożliwia także odmłodzenie twarzy, z czego ucieszy się każdy korzystający z peelingu pacjent. Jeżeli na twoim ciele jest większa i bardziej uporczywa blizna, może być konieczny laser. Nie tylko da sobie radę z bliznami potrądzikowymi, ale również po oparzeniach czy operacjach. Laser może działać już po pierwszym zabiegu i może się okazać, że nie będzie potrzeba wykonywać dalszych działań, ponieważ osiągnięte efekty będą nas zadowalać.

Po zabiegu trzeba jednak zostać przez parę dni w domu, aby skóra mogła dojść do siebie. Zabieg nie wiąże się z żadnymi przykrymi skutkami ubocznymi oraz nie jest groźny dla zdrowia. Skorzystanie z usług gabinetów kosmetycznych to doskonały sposób na usuwanie blizn Sopot. Idź do jednego z takich salonów, a wkrótce pozbędziesz się swojego problemu i będziesz mógł znów cieszyć się gładką skórą bez czerwonych, swędzących zgrubień.