Krem

Artykuły - strona główna

W jaki sposób najskuteczniej pozbyć się trądziku i cieszyć się piękną skórą?

Leczenie trądziku
Author: 123rf
Source: 123rf
Dokuczliwy trądzik jest bardzo nieprzyjemnym utrapieniem. Nie tylko wpędza w kompleksy nastolatki, ale także powoduje szpecące blizny. Jak można się pożegnać z tym problemem już na zawsze? Leczenie trądziku to długotrwały proces, ale na szczęście nie misja skazana na porażkę. Najlepiej jednakże nie poddawać naskórka eksperymentom, a bez zwłoki wybrać się z wizytą do lekarza specjalisty.

Kosmetyki dla panów - co powinieneś o nich wiedzieć

mężczyzna
Author: David Russo
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejszy mężczyzna to mężczyzna dbający o siebie. Dziś do sklepów z kosmetykami chodzą nie jedynie kobiety, ale również panowie. To ważne, bo w końcu mężczyźni chcieliby zacząć o siebie dbać. Z tego powodu są produkowane męskie kosmetyki, które stają się ulubieńcami wielu panów.

Atestowane rzeczy są najlepsze

Pefrumy „With Love
Author: MOHITO
Source: MOHITO
Lipiec może pachnieć nie tylko kwiatami, łąką i wspaniałymi wspomnieniami, a też dobrymi, ekskluzywnymi perfumami. W tym wpisie publikujemy ciekawe zestawienie uznanych firm zapachowych, których marki można znaleźć w takich miejscach jak galeria handlowa bądź perfumeria internetowa. Perfumeria hermes może się pochwalić wieloletnią tradycją. Rozpoczęła działalnośc niemal dwa wieki wstecz we Francji i do współczesności doskonale prosperuje na rynku zapachowym.