Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Dziecięcy trening czystości. Produkty, które pomogą przez to przebrnąć.

Artykuły - strona główna

Każdy, kto ma dziecko, pamięta kupowanie dużych ilości pieluch i oczekiwanie na ich pożegnanie, oznaczające osiągnięcie przez dziecko jakiegoś stopnia samodzielności. Trening czystości to bardzo trudne zadanie zarówno dla rodziców, jak i dla dziecka. Jest to ważna chwila w życiu dziecka, więc należy być bardzo cierpliwym i opanowanym, ponieważ zdenerwowanie może przejść na malucha, a tego typu presja nie będzie korzystna dla nikogo.
dane
Author: Huggies®
Nauka używania małej toalety niestety jest żmudna i długotrwała. Zazwyczaj trwa ona około 2 miesięcy, a u niektórych szkrabów nawet pół roku. Dla rodziców i rodziny jedyną wskazówką jest cierpliwość i pozytywne nastawienie, które prędzej czy później z pewnością się opłacą. Oczywiście, podczas całego procesu warto mieć w zapasie jeszcze pieluszki wielorazowe, bo przydadzą się na przykład w nocy czy na długim spacerze. Jeszcze przed rozpoczęciem treningu warto kupić nocnik dostosowany rozmiarem do naszego dziecka i postawić go w toalecie koło muszli sedesowej. Sprawdź: strona www.

Przy starszych dzieciach, które już będą korzystały z toalety, można kupić nakładkę na dużą muszlę i schodek do muszli i umywalki, żeby było łatwiej sięgnąć. Fajnym dodatkiem wspomagającym drogę do pozbycia się pieluszek jednorazowych będą pieluchomajtki, a później majtki treningowe.

Mamy ochotę Cię namówić do przejrzenia naszego następnego artykułu. Po prostu naciśnij odnośnik i oglądaj bez limitu to, co najlepsze.

Pieluchomajtki z założenia są pieluchą, ale nie zakleja się ich tak ciasno, jak pieluszkę, tylko nosi tak, jak majtki. Mogą ułatwić dzieciom sygnalizującym potrzeby zdjęcie ich przed skorzystaniem z nocniczka, a rodzicom – gdyby dziecko nie zdążyło uprzedzić – ułatwią przebieranie. Za to majtki treningowe mają 2 strony - zewnętrzną warstwę nieprzemakalną i wewnętrzną, chłonącą. Wybór wzorów i kolorów jest naprawdę spory.
zmiana pieluchy
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Zwykle zapinane są z przodu na zapięcia, którymi można regulować rozmiar majteczek, lecz można też kupić fasony dopasowane do wagi i wieku malucha. Dobrze jest mieć kilka par, by prać je razem z innymi dziecięcymi ubrankami. Ze względu na stosunkowo gruby wkład, mogą wysychać trochę dłużej niż zwykłe, więc warto mieć zapas. Asortyment akcesoriów pomagających porzucić pieluszki wielorazowe i jednorazowe jest naprawdę spory. Trzeba tylko wyczuć czas, który pozwoli na rozpoczęcie treningu, a potem wspierać dziecko i chwalić za poczynione postępy.