Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Aktywny tryb życia przez cały rok, czyli dlaczego powinniśmy uprawiać sport regularnie?

Artykuły - strona główna

Chcecie być bardziej szczęśliwi i lepiej wyglądać? Przepis jest niezwykle prosta: wystarczy, iż regularnie będziemy uprawiać sport. Dzięki temu nasza sylwetka stanie jest smuklejsza, a poziom hormonów szczęścia sprawi, iż życie stanie się pełne optymizmu. Jeżeli nie uprawiamy żadnego sportu, od dziś trzeba to zmienić. Przyczyniamy się nie tylko naszemu zdrowiu, lecz również poprawi to nasze postrzeganie całego świata i innych ludzi.
porównaj
Author: PRAKTIKER
Source: PRAKTIKER
Doskonałym rozwiązaniem jest zakupienie karnetu do fitness clubu. Najlepiej, jeżeli będziemy chodzić na zajęcia z kimś znajomym. Dzięki temu nawzajem będziemy się motywować do regularnych ćwiczeń. Nie zapominajmy o tym, by po wysiłku nie lecieć na pizzę, piwo albo do restauracji typu fast food. W przypadku, kiedy nie lubimy zorganizowanych zajęć, powinniśmy pomyśleć, by zakupić dla siebie i swojego partnera rowery spiningowe - szczegóły tutaj. Z ich pomocą będziemy mogli dbać o kondycję przez cały rok. Nawet wtedy, kiedy za oknem będzie huragan, będziemy mogli pedałować, oglądając ciekawy serial bądź film.

Jeżeli intryguje Cię niniejszy artykuł, to bez wahania kliknij tu oraz przeczytaj oprócz tego inny tak samo zajmujący news zamek do kufra.

Rowery spiningowe, podobnie jak te tradycyjne, mają wiele atutów. Przede wszystkim poprawiają wydolność płuc, wpływają na ogólny poziom kondycji i rewelacyjnie kształtują nasze łydki oraz uda. Są dobrą alternatywą dla klasycznych dwóch kółek, zwłaszcza, gdy aura nie jest sprzyjająca. Jeżeli mamy tyle samozaparcia, spokojnie możemy zainwestować w takie rozwiązanie. W końcu, czego się nie robi dla dobrej sylwetki, a tym bardziej dla dobrego samopoczucia a także zdrowia?
Jeśli pokochamy już uprawianie sportu, powinniśmy pomyśleć o interesujących wakacjach. Sprawdzonym pomysłem są... górskie wędrówki. Nie kusiło was nigdy, by wziąć namiot turystyczny i spać na leśnej polanie, nieopodal rozpalonego ogniska? A na następny dzień spakować się i pójść dalej? Zalet takich wakacji jest bez liku. Przede wszystkim to rewelacyjny sposób na relaks. Ponadto pozytywnie wpłynie na poziom dotlenienia naszego organizmu. Po takim urlopie z pewnością powrócimy do pracy bardziej
rower
Author: Frédérique Voisin-Demery
Source: http://www.flickr.com
szczęśliwi, pełni ciekawych pomysłów a także gotowi na nowe wyzwania. Nie ma nic zgodnego z prawdą w stwierdzeniu, że namiot turystyczny to rozwiązanie dla młodych.

W każdym wieku wypada dbać o swoje zdrowie, kondycję fizyczną i po prostu wspaniale się bawić. Wypoczynek pod namiotem to dobra propozycja dla ludzi w każdym wieku! Nie bójmy się zatem spełniać własnych marzeń. Tym bardziej, jeżeli dbamy przy tym o zdrowie i spędzamy czas w spokojnej atmosferze. Aktywność fizyczna sprzyja. Rowery spiningowe, spacery, nordic walking, jogging, pływanie, rolki, tenis – to tylko parę pomysłów na owocne spędzanie wolnego czasu. Są o wiele bardziej ciekawe niż siedzenie na kanapie i bezsensowne gapienie się w telewizor. Świeci słońce, lato w pełni – najwyższa pora wciąć się w garść i zrobić coś dobrego dla siebie i swojego zdrowia!