Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Innowacyjne zastosowania kamer o jakich nie miałeś wyobrażenia

Artykuły - strona główna

Ukryta kamera DV Pen to kamera, jaka zapewnia obszerne bezpieczeństwo użycia. Poprzez założenie jej w długopisie, który możemy posiadać stale przy sobie czy też pozostawić w pomieszczeniu. Kolejny nowomodny ekwipunek to kamera sportowa o małych rozmiarach . Pozwala na przydatną i ukradkową rejestrację otoczenia, dzięki fenomenalnym parametrom jak również aktywacji nagrywania dźwiękiem wydobytym w otoczeniu.

GoPro
Author: bm.iphone
Source: http://www.flickr.com
Prymarny nowoczesny sprzęt , którym jest długopis z kamerą ma wkomponowaną szpiegowską mini kamerę . Pozwala ona na ostrożną rejestrację otoczenia z niezmiernie rzetelną rozdzielczością, generując klarowny obraz. Zapisywane są również tony z otoczenia, co pozwala na zebranie argumentu mobbingu, dowiedzenia oszustwa, czy nagranie ważnego spotkania w sposób bardzo dyskretny.

Wkomponowana pamięć o pojemności 4GB pozwoli na wolne nagranie rozmowy a czas pracy przyrządu waha się od 1 do 1,5 godziny. Łączność z komputerem za usługą interfejsu USB pomoże prosto zgrać i odtwarzać filmy i zdjęcia. Drugi zaś nowy przyrząd to współczesna kamera sportowa HD 720p o małych rozmiarach, jaka zezwala na komfortową i czujną rejestrację otoczenia, dzięki perfekcyjnym parametrom oraz aktywacji nagrywania dźwiękiem wykrytym w otoczeniu.

Najważniejszy komponent urządzenia, czyli matryca nagrywa obraz sporej jakości, wygładzony i żywy. kamera samochodowa UW-840 nadaje się również do rejestracji filmu w warunkach nieodpowiedniego oświetlenia. Mini (zobacz mini cross) kamera sportowa rejestruje również dźwięki otoczenia za pomocą wbudowanego, wychwytującego mikrofonu.

GoPro
Author: Dave Jones
Source: http://www.flickr.com
Informacje w postaci plików AVI rejestrowane są na zamiennych kartach microSD i po przekopiowaniu ich na laptopa zdarza się je obejrzeć na dowolnym odtwarzaczu multimedialnym. Czas protokołowania przy naładowanych akumulatorach wytrwa około godzinę, co przyzwoli na luźne nagranie spotkania lub rozmowy.

Towar, jakim jest długopis z kamerą polecany jest odbiorcom poszukującym godziwego sprzętu szpiegowskiego, dyskretnie ukrytego w długopisie, który dostępny jest w przekonującej cenie. Łatwa do ukrycia mała kamera sportowa MiniDV PD-55 to olśniewające rozwiązanie do perfekcyjnego nagrania ważkiej konwersacji, nabycia dowodu bądź nagrania filmu z wyprawy rowerowej.