Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Kołobrzeg – dlaczego należy odwiedzić i gdzie trafić na uzdrowisko dla siebie?

Artykuły - strona główna

Jeden z najpopularniejszych nadbałtyckich kurortów każdego roku przyciąga rzesze gości, też z zagranicy. Jak z atrakcyjnej oferty wybrać najlepsze uzdrowisko?


morze
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Piękny Kołobrzeg może chwalić się wieloletnimi tradycjami, jeśli chodzi o działalność uzdrowiskową. Niepowtarzalny klimat miasta został dostrzeżony jeszcze w XIX stuleciu, kiedy to zaczął działać pierwszy zakład kąpieli solankowych. Ten rozluźniający zabieg wspiera leczenie dolegliwości skóry, problemy układu oddechowego oraz ma właściwości uspokajające. Solanki nieustannie cieszą się dużą sympatią kuracjuszy w mieście.

Sprawdź naszą witrynę. Tam oczekują na Ciebie nowe niebywale interesujące wpisy. Tworzymy dla Was dalsze wiadomości i będziemy szczęśliwi, jeśli je przeczytacie.

Oprócz solanki, typowe dla okolicznych uzdrowisk są zabiegi z borowiny. Ten rodzaj torfu używany jest m.in. do okładów i kąpieli.

Miasto Kołobrzeg status uzdrowiska oficjalnie uzyskało dopiero w 1967 roku a od tego czasu umocnił swoją pozycję jako jedno z najpopularniejszych miejsc tego rodzaju. W jego granicach funkcjonuje ponad 20 uzdrowisk, które łącznie mogą przyjąć ponad 6000 pacjentów. Wśród pacjentów są też osoby z zagranicy – prawie 40 proc. stanowią goście z innych państw.idź dalej okulista warszawa prywatnie okulista warszawa prywatnieKołobrzeg kusi nie tylko pięknymi krajobrazami, ale także atrakcyjną ofertą uzdrowisk. W mieście leczy się schorzenia układu oddechowego, krążenia, stawów i problemy układu trawiennego. Stosunkowo niewielki Kołobrzeg swoją gospodarkę oparł głównie na usługach leczniczych i turystycznych. Co roku odwiedza go ponad trzy miliony gości!

Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług uzdrowiskowych, szczegółową ofertę mogą sprawdzić w Internecie. Po wpisaniu w wyszukiwarce sekwencji „uzdrowisko Kołobrzeg”, zostaną przeniesione na strony danych placówek. Na każdej z nich zamieszczone zostały informacje o świadczonych zabiegach i usługach, warunkach zakwaterowania i cenach. Zainteresowani trafią także na fora społecznościowe, których użytkownicy opisują poszczególne uzdrowiska. O popularności miasta najlepiej świadczy fakt, że wyszukiwarka na frazę „uzdrowisko Kołobrzeg” odpowiada ponad 400 tys. wynikami!