Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

troska o dobre odżywianie

Artykuły - strona główna

Od dawna wiadomo, że troska o odpowiednie, zdrowe odżywianie jest ważna dla prawidłowego wzrastania, oraz podtrzymania właściwego stanu zdrowia. Zezwala uniknąć wielu schorzeń, które rozwijają się czasami przez wiele lat, jako skutek konsumowania nadmiernej, lub nazbyt małej wielkości przeznaczonych pierwiastków żywnościowych.

owoce
Author: Pink Sherbet Photography
Source: http://www.flickr.com
Ekologiczna woda (zdrowie-dom.pl/) kokosowa jest całkowicie naturalna, czysta biologiczne, a także pełna nieodzownych dla naszego systemu soli, witamin i mikroelementów. Doskonale zastępuje mleko i napoje izotoniczne. Jest bezbarwna, niekiedy nieco mętna, zakolorowana na biało i niemal całkiem pozbawiona tłuszczu. Im młodszy kokos, tym sporzej wody zawiera. Woda kokosowa jest dostatnim zdrojem wielu pierwiastków mineralnych, m.in. potasu, magnezu, wapnia, fosforu i sodu. Woda (jonizatory wody) kokosowa działa jak trunek izotoniczny, iryguje ustrój i uzupełnia niedobory elektrolitów podyktowane nasilonym wysiłkiem fizycznym. Obejmuje ona o wiele więcej potasu niż większość różnych trunków energetycznych i izotonicznych, a także cechuje się niższą zawartością sodu. Dzięki temu pomaga naszemu organizmowi prędzej się zregenerować i nabrać energii przed dodatkowymi wyzwaniami. Bardzo dobrze nadaje się dla sportowców podczas powiększonego wysiłku. Ekologiczna woda kokosowa jest antyalergiczna, nie zawiera laktozy ani cholesterolu. Do tego ma niższą zawartość tłuszczu niż mleko, a równocześnie jest od niego bardziej pożywna. Woda wywodząca się z wnętrza młodego zielonego kokosa ma skład podobny do osocza krwi - zdrowa ekologiczna woda kokosowa.zdrowe przekąski
Author: TOK TOK
Source: TOK TOK
Kokos i woda kokosowa świetnie oddziałuje na kondycję skóry, dodają skórze błysku, jędrności i gładkości. Kokos działa doskonale na serce, koryguje cholesterol, pomaga w podtrzymaniu wagi ciała, dezynfekuje ustrój z toksyn i drobnoustrojów. Przydaje energii, wzmacnia przemianę materii. Energetyczny baton kokosowy nie włącza żadnych sztucznych dodatków i polepszaczy Produkowane są w taki sposób, ażeby nie pozbawić ich zalet pożywnych. Doskonałe dla sportsmenów, osób spędzających czas aktywnie, oraz dla wszystkich wypatrujących odżywczej i najbardziej smakowitej przekąski - .