Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Ważne pytanie - Czym jest stosunek WHR?

Artykuły - strona główna

mierzenie centymetrów
Author: Tanvir Alam
Source: http://www.flickr.com
Czym jest dobry styl? W każdej epoce oznacza coś całkowicie innego. Aktualnie na miano modnego wciąż zasługuje mniejszy lub większy modernizm. Mniej znaczy w tym wypadku więcej. Kształty są ważne, ale zachwycają raczej prostotą niż nadmiarem. Właściwie zbyt duża ilość dekoracji jest aktualnie kojarzona raczej z kiczem. Pozłacane dodatki w dużych ilościach mogą przytłaczać i pasują jedynie od czasu do czasu do stylu wiejskiego.

puste mieszkanie
Author: Gunnar Grimnes
Source: http://www.flickr.com
Popularny blog może pozwolić twórcy nawet na to, by zrezygnował z etatu. Trzeba jedynie pisać ciekawie i wykazać nieco cierpliwości, a w końcu zbierze się spora grupka użytkowników, a potem nadejdą również sponsorzy. Na jakie tematy jednak można tworzyć? Kwestii do poruszenia możesz wybrać sporo, a szczyty sławy osiągają strony dotyczące mody. Nie musisz być nawet wykształconym znawcą, a trzeba jedynie pokazać minimum zdolności i zaangażowania, by tworzyć tego rodzaju blog. Blog wnętrza(popatrz tu) są następnym świetnym tematem. Jeżeli nie wiesz o czym pisać, może by tak tworzyć o swoim domu?
krzesła w stylu barokowym
Author: ▓▒░ TORLEY ░▒▓
Source: http://www.flickr.com
A i tu czasem prezentują się kiczowato.

Jeżeli dorzucić do tego dużą liczbę barwnych zdobień na tapicerce to robi się ogromny przepych, czy nawet bałagan. A przecież jeszcze cztery wieki temu to właśnie była esencja stylu. Mówimy oczywiście o czasach baroku.Barokowi za to nie można odmówić barwności. Aż do naszych czasów barok jest synonimem przepychu, a już uczniowie w szkole podstawowej kojarzą czym barok się odznaczał. Nie może dziwić, że częściowo reprezentantów tego stylu da się napotkać nawet dziś. Nie brakuje też barokowych mebli.

Jednymi z najpopularniejszych są barokowe krzesła. Czy warto na je wybrać? Jak to zrobić, by policzyć wskaźnik talia-biodra? Jest to bardzo łatwe. Wszystko co powinnaś wykonać to pobrać wymiary talii oraz bioder. Następnie przyda się prosta matematyka. Wskaźnik WHR to stosunek obwodu talii do obwodu bioder. A więc musisz podzielić pierwszą długość przez drugą, aby znaleźć swój wskaźnik.

Mówiąc precyzyjniej, pomiar powinien wyglądać w ten sposób, że zdejmujesz wymiar talii między górną krawędzią biodra a krawędzią łuku biodrowego. Biodra z kolei trzeba zmierzyć w największym miejscu (zobacz więcej o strojach podkreślających talię). Odnośnie barw warto również pamiętać o kontrastach. Jeżeli pragniesz dodać nowy, mocny akcent do pomieszczenia, odpowiednim sposobem zawsze będzie przeciwstawne zestawienie. Jeżeli całe pomieszczenie jest białe, dodaj coś bardzo ciemnego. Jeśli pomieszczenie jest stonowane, dodaj przeciwny kolor o mocnej intensywności. Wówczas na pewno nie będzie nudno.