Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Gdy boimy się pójść do pracy

Artykuły - strona główna

Lekarzowi możesz zaufać
Wciąż rosnąca fala zwolnień oraz wszechobecne doniesienia medialne o kryzysie nie pozostają bez wpływu na naszą psychikę. Dokładanie obowiązków przez szefa, lęk przed pójściem na chorobowe, nawet jeśli jesteśmy chorzy, wyścig szczurów między pracownikami, nieszczere relacje w pracy i bezwzględność pracodawców, którzy są pewni, że na nasze miejsce znajda 10 chętnych – to wszystko sprawia, że żyjemy w nieustannym stresie, że często nieobce są nam stany lękowe. Warto obserwować siebie, by nie przegapić momentu, gdy złamie się nasz cienki pancerz i przestajemy panować nad własnym życiem. Stres może zabić poczucie własnej wartości, wpłynąć na stosunki partnerski i relacje z dziećmi, oddalić od przyjaciół i wreszcie sprawić, że sięgniemy po używki, staniemy się nieefektywni w pracy i wypaleni zawodowo.

Aby rozwiązać nasze problemy, warto zwrócić się o pomoc do psychologa. Jeśli jesteśmy mieszkańcami np. mazowieckiego, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazy: Warszawa najlepszy psychoterapeuta lub poradnia psychologiczna wrocław, a wyskoczy nam lista najbardziej popularnych gabinetów i ośrodków. Gdy zależy nam na jakości usługi, wpiszmy dobry psycholog wrocław i skontrolujmy szczególnie fora internetowe oraz opinie internatów o konkretnych specjalistach w danej dziedzinie terapia małżeńska, pomoc psychologiczna, psychologia pracy, psychologia kliniczna.
Przed wizytą sprawdź lekarza!
Source: bc-injury-law.com
Czasem niepokojące nas symptomy, np. pogłębiające się uzależnienie od alkoholu (sprawdź również esperal Katowice) czy brak ochoty na seks, mogą mieć bardziej złożone podłoże i przyczyn ich pojawienia się należy szukać w przeszłości, relacjach z rodzicami, metodach wychowawczych, które stosowali nasi rodzice. Wówczas skorzystajmy z pomocy psychoterapeuty. Schemat poszukiwań jest nieco inny – zostańmy przy przykładowym Dolnym Śląsku i wpiszmy: psychoterapia wrocław, psychoterapeuta wrocław, tu jednak zwracajmy szczególną uwagę na opinie internatów, gdyż psychoterapia to zadanie na kilka miesięcy i między pacjentem a psychoterapeutą musi powstać specyficzna więź – ma on całkowicie wzbudzać nasze zaufanie. Nie bójmy się jednak podjąć tego typu wyzwanie, bo dobrze poprowadzona terapia może odmienić nasze życie i stosunek do samych siebie (zapytaj o szczegóły). psycholog (sprawdź naszą propozycję)