ciasto

Artykuły - strona główna

Wymarzona potrawa na każdą okazję? Jaka to? Jest ich zapewne wiele, lecz korzystnie sprawdzić nasze propozycje

kawałek ciasta
Author: Greta Ceresini
Source: http://www.flickr.com
Poszukujesz odpowiedniego pomysłu na pyszne jedzenie? Spośród wielu interesujących przepisów z pewnością powinniśmy polecić dwa bardzo kuszące.

Miodownik jest ciastem wykonywanym zazwyczaj z miodu i orzechów

ciasto miodownik
Author: Michelle Schrank
Source: http://www.flickr.com
Miodownik, to znane ciasto w Polsce, jakie pieczone jest rzadko, lecz w określonych okresach oczywiście jest niezbędnym produktem, jaki występuje na każdym stole. Ciasto takie robione jest na podstawie miodu, co już sama nazwa sugeruje, ale również rozmaitych dodatków, które w znacznym zakresie podkreślają smak takiego placka i również zdecydowanie wpływają na jego wizerunek.

Piernik z powidłami to powszechne w Polsce ciasto

piernik
Author: Kurman Communications, Inc.
Source: http://www.flickr.com
Piernik, to ciasto bardzo popularnym, jakie w Polsce wiele osób chętnie przyrządza na co dzień, jak też na wyjątkowe uroczystości. W rzeczywistości jest sporo przepisów, które pozwalają na wykonanie tego ciasta w zróżnicowany sposób i też z wykorzystaniem rozmaitych składników i dodatków. W naszych domach jest on już powszedniością.

Jedzenie zdrowe

Dieta dziecka
Source: ekoj.pl
Kobiety, dosyć często przez wzgląd na fakt, że pracują zawodowo i są zajęte opieką nad dziećmi czy domem, nie mają czasu na zatroszczenie się o własne zdrowie. Jest to bardzo duży błąd, jako że zdecydowana większość chorób jest prosto wyleczalna właśnie we wczesnym stadium. Jakie słodkości zrobić na imprezę, by zadowolić przyjaciół oraz rodzinę? Dostępne w wielu ciekawych przepisach ciasto marchewkowe robi wrażenie od dawna, a do jego przygotowania można zrezygnować nawet z jajek. Utarta marchewka, nieco mąki, jajka można zastąpić bananami lub płatkami owsianymi oraz standardowe dodatki to sprawdzona propozycja, z której powstają najlepsze połączenia - odsyłam do tej strony.