człowiek

Artykuły - strona główna

Wszyscy wiemy, że zdrowie jest najważniejsze, wobec tego jeśli coś nas martwi, od razu musimy iść do doktora ogólnego w Kamiennej Górze

poduszki
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com
Świat, w którym żyjemy, pędzie niezwykle szybko. Niejeden się gdzieś śpieszy - wszyscy nieprzerwanie się uczą lub pracują. Nawet iść na chorobowe nie mamy kiedy.

Czym trudni się protetyk stomatologiczny?

Kanał wenecki
Author: Medelie Vendetta
Source: http://www.flickr.com
Protetyk jest to człowiek trudniący się robieniem aparatów ortodontycznych a także protez zębowych, lecz też ich naprawą. Musi on kooperować ze stomatologiem, jeżeli chce robić protezy zębowe, bowiem nie mogą one być wykonywane bez zgłoszenia tego stomatologowi.

Do jakiego fachowca powinniśmy się wybrać, gdy mamy kłopot z psychiką? Do psychologa czy psychiatry? Od czego to zależy?

Pacjent na kuszetce
Author: Mike Renlund
Source: http://www.flickr.com
Jak czujemy, iż nasze życie staje się nieznośne, jak nie można już dłużej kontrolować swoich emocji, kiedy wszystko wydaje się gorsze, i coraz bardziej bezsensowne - na pewno dobrze w takiej sytuacji odwiedzić lekarza.

Światło białe zastępowane lampą, czyli skuteczność światło terapii na jezienne depresje

depresja
Author: Jay Aremac
Source: http://www.flickr.com
Światłoterapia to interesujący i potwierdzony sposób na przeciwdziałanie objawom depresji. W krajach skandynawskich terapia światłem znana jest od lat, w Polsce ta metoda jest technologiczną nowinką.

Kuracja odwykowa uzależnionych w ośrodku. Ośrodek odwykowy – terapia

butelki z alkoholem
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie powszechny stres a, także trudne warunki życiowe znacząco sprzyjają uzależnieniom oraz wzorcom zachowania, które do nich prowadzą. Mimo to nowoczesna psychologia zna wiele metod leczenia, dzięki którym jest możliwe nawet całkowite zwalczenie nałogu. Teraz jednym z najlepszych rozwiązań jest profesjonalnie prowadzony oraz fachowo wyposażony ośrodek odwykowy, w którym leczą specjaliści posiadający przeróżne doświadczenie z chorymi. Detoksykacja połączona z dobrym leczeniem to podstawa, a ponieważ znaczna liczba ośrodków odwykowych proponuje obie te usługi w jednym miejscu, jest to jedne z najpomyślniejszych wyjść.

Doskonały, niezrównanej jakości wyposażenie sportowe dla amatorów i profesjonalistów

narty
Author: fabianpimminger
Source: http://www.flickr.com
Ruch jest bardzo ważny dla zdrowia człowieka. Wysiłek fizyczny zalecany jest zwłaszcza osobom, które dużo dnia spędzają w pozycji siedzącej, a więc w przypadku pracy biurowej, przed komputerem czy podczas wykonywania pracy kierowcy. Aktywny wypoczynek może odbywać się przez zabawę. Czas płynie wówczas szybciej, a ruch przynosi więcej przyjemności. Aktywność może odbywać się na świeżym powietrzu poprzez jogging, spacery z psem, jazdę na rowerze, gry zespołowe.

Czy domowa siłownia musi być droga?

duża nowoczesna siłownia
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
Każdy gabinet urody powinien posiadać na wyposażeniu pewne urządzenia, bez których nawet nie ma co myśleć o zaczynianiu tego typu działalności. Jeżeli mamy w planach uruchomienie tego typu biznesu warto rozejrzeć się wcześniej w ofercie, aby kupić urządzenia świetnej jakości i w rozsądnych cenach. Pomimo to, że coraz więcej osób chodzi do klubów fitness i uprawia najróżniejsze sporty, wiedza o tym jak zrelaksować się po porządnym wysiłku ciągle jest niestety niewielka.

Co wybierają aktualnie aktywni fizycznie – odżywki i suplementy diety

suplementy aakg
Source: fbb.pl
Jest faktem powszechnie wiadomym, że aktywnośc fizyczna pomaga wyrobić sobie i zachować kondycję fizyczną na wysokim poziomie. Ostatnio coraz więcej osób wybiera ten typ spędzania czasu z rozmaitych powodów. Jednym z najczęstszych jest chęć utraty zbędnych kilogramów. Dodatkowo podwyższa się wydolnośc organizmu.