Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Jakiego rodzaju odpowiednie właściwości posiada owoc granatu? Na co może wpływać eliksir z tego owocu?

Artykuły - strona główna

Ekstrakt z owoców granatu to czysty koncentrat tworzony z miąższu jak również owoców, do tego poddany fragmentarycznej żywej fermentacji przy pomocy bakterii pro biotycznych. Dzięki temu użyciu jest nie tylko dobry dla żołądka, ale również dość łatwo przyswajalny dla organizmu. Co więcej jest bardzo przyjemny w smaku– o owocowo-korzennym smaku.


Zazwyczaj, żeby przygotować eliksir z owoców granatu można zużywać około pięćdziesięciu wysokiej jakości owoców. Dzięki zużywaniu dopasowanych metod ekstrakcji a także zastosowaniu żywej fermentacji możliwe jest wytwarzanie eliksiru o dość dużej ilości bioaktywnych i dobrze wchłanialnych polifenoli. Eliksir z owoców granatu ma szansę zawierać w sobie najdoskonalsze właściwości, jakie znajdują się w owocu granatu.

owoce granatu w koszyku
Author: Moyan Brenn
Source: flickr.com
Trzeba zaznaczać, że już mała łyżeczka ekstraktu – a więc około 10 mililitrów – może zawierać w sobie tak ogromną ilość bioaktywnych antyutleniaczy, co jedna butelka dobrej jakości czerwonego wina – lub także tyle, co pół litra zielonej herbaty.

Czy prezentowany materiał Cię zainteresował? W takim wypadku zobacz inny polecany serwis aparat ortodontyczny cena kraków, który też posiada ciekawe materiały.

Jedna butelka ekstraktu z owoców granatu zawiera w sobie dość ogromną moc przeciwutleniaczy TEAC na poziomie 225 mmol, a także może posiadać w sobie aż 15 tysięcy mg polifenoli. Zobacz inne produkty: (Nutrini płyn 200ml 1.0 kcal/ml) Polifenole bardzo dobrze będą działać na stan naczyń krwionośnych a także na serce. Także panowie zachwalają sobie eliksir z owoców granatu – wpływa bowiem pozytywnie na prostatę. Polifenole bowiem są silnymi antyutleniaczami, przez co w doskonały sposób spowalniają proces postarzania się komórek – dodatkowo dodają witalności a także mogą wpływać na utrzymanie niewielkiego poziomu cholesterolu.


Tym bardziej po 45 roku życia powinny stać się elementem diety nas wszystkich. Wyciąg z owoców granatu można stosować przede wszystkim na poprawienie naczyń krwionośnych oraz wzmacnianie serca, jako suplementy diety może wspomagać leczenie prostaty, jako poprawienie witalności oraz wydajność organizmu, jak również jako dodatek na spowolnienie starzenie się komórek. Zaleca się przyjąć dawkę około 10 mililitrów w ciągu dnia (jeżeli potrzeba jest większe wtedy podwójną dawkę).

Pamiętaj, że wnikliwe opracowanie (https://nowafarmacja.com.pl/franczyza/) to często najcenniejsze źródło danych? Tak jest i w niniejszym przypadku - gdy wejdziesz na ten link, znajdziesz podobne użyteczne materiały.

Dobrze jako rozcieńczony w szklance wody lub także soku – około dwudziestu minut przed albo dwie godziny po jedzeniu.