Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Co powinnaś kupić nim urodzisz niemowlaczka?

Artykuły - strona główna

Panie w stanie błogosławionym, szczególnie pierwszy raz mające urodzić, wyjątkowo powinny zadbać o swe zdrowie oraz zdrowie pociechy w pierwszych miesiącach jego życia. Nie mają one zupełnie czasu do stracenia, z tego powodu że, choć wydaje się, iż 9 miesięcy to wiele czasu, jednakże jedynie przez jakieś pięć miesięcy do pół roku przyszła matka jest zdolna samodzielnie działaś.


laktator
Author: anton petukhov
Source: http://www.flickr.com


rajstopy Fiore
Source: Fiore


dom z widokiem na góry
Author: Scott Jordan
Source: http://www.flickr.com
W ostatnich miesiącach przed narodzeniem rekomendowane jest wypoczywanie i dość częste kontrole lekarskie.


W tym poradniku dowiesz się co powinnaś posiadać, żeby być przygotowaną na narodzenie pociechy. Zaś jeśli to nie jest twe pierwsze dziecko, pomimo tego zostań, z tego powodu że możesz dzięki naszemu poradnikowi zobaczyć czy na pewno wszystko już masz. Z okazji piątej rocznicy założenia naszego sklepu stwierdziliśmy że specjalnie dla was, drogie panie stworzyliśmy pełną listę „must have”, czyli przedmiotów jakie musicie, aby dziecko czuło się w pełni komfortowo, a wy mogły wypocząć. Pierwszą pozycją na liście jest niezbędna ilość śpioszków dla twojej pociechy. W pierwszych tygodniach życia, maluszek będzie brudzić każdego dnia 2 do 3 zestawów odzieży. Aby z powodzeniem móc funkcjonować. Polecamy śpioszki wyszywane w naszej firmie w całkowicie z antyalergicznej bawełny, dzięki czemu twoje maleństwo nie będzie narażone na goźne dla jego życia alergeny. Istotne jest abyś miała kilka różnych rozmiarów ubranek dla maleństwa. Następne lecz równie ważną są wózek oraz łóżeczko dla maleństwa. Właściwie w nich twa pociecha spędzi większość czasu w pierwszych miesiącach życia. Dlatego tak istotny to wybór. Wózek musi posiadać co najmniej trzy ruchome elementy - baldachim, poręcz oraz siedzisko. Nie będziemy klarować z jakiego powodu akurat baldachim i poręcz, gdyż, każdy wózek to ma wbudowane, ale regulowane siedzisko nie jest w standardzie, zaś gdy maleństwo urośnie, będzie chciało siadać. Warto wydać trochę więcej na wózek z taką funkcją. Wszystkie nasze wózki posiadają wszystkie powyższe wymienione elementy, dodatkowo do każdego modelu dodajemy dwuletnią gwarancję i torbę na podręczne rzeczy dla dziecka w trakcie spacerów. Torba nie jest pusta wewnątrz, posiada dwie wewnętrzne przegrody, na pieluchy i butelki, które również dostajecie w prezencie od naszej firmy z okazji rocznicy. Skoro już mowa o pieluchach, to kolejne must have na liście. Nie bierzcie byle jakich, dlatego iż przy produkcji niektórych stosowane są sztuczne tworzywa, które potrafią uczulić skórę dziecka i pozbawić ją dostępu powietrza, przez co będzie narażone na przegrzanie. Kolejną rzeczą jest podgrzewacz do butelek, bez którego ja, jako matka nie mogę wyobrazić sobie życia. Jeżeli podgrzewacz jest ci potrzebny, ale najpierw chcesz o nim poczytać? - Interesują cię podgrzewacze do butelek (Interesują cię podgrzewacze do butelek). W początkowych tygodniach życia, nasze maleństwo musi pić mleko z wprost z piersi, dopiero po upływie 2 do 3 miesięcy będzie ono w stanie ssać butelkę. Wtedy dokładnie niezbędny będzie podgrzewacz do butelek, byśmy mogły podać pociesze zawsze ciepłe mleko. Stąd kolejna i ostatnia już rzecz, to jest laktator. Jeżeli kupisz taki po pierwsze zdobędziesz więcej czasu dla siebie. Gdy dziecku wychodzą pierwsze ząbki, rozpoczyna ono gryźć twe piersi, co niestety nie jest przyjemne, laktator zezwoli ci na uniknięcie tego przykrego doświadczenia.


Laktatory naszej firmy mają certyfikat oraz atest, iż zostały zbadane pod kątem jałowości oraz szczelności, toteż można je stosować bez zastrzeżeń od trzeciego miesiąca życia dziecka. Jeżeli potrzebujesz laktatora, najpierw o nim poczytaj - Więcej (Więcej).


To już koniec na dziś. Więcej o promocjach w naszej firmie w następnej gazetce. Każdy produkt możecie zamówić w naszym sklepie Internetowym. Pamiętajcie, aby porządnie się przygotować na narodziny dziecka, z tego powodu iż pozostanie ono z wami na długie lata, nim się usamodzielni.